KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS I - III SZKOŁY PODSTAWOWEJ (o św. Stanisławie Kostce)

KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS I - III SZKOŁY PODSTAWOWEJ  (o św. Stanisławie Kostce)

Temat konkursu:Droga do świętości św. Stanisława Kostki”.

Zadaniem uczestnika konkursu jest zilustrowanie wybranej sceny z życia św. Stanisława Kostki. Technika wykonania pracy jest dowolna, format A 3.

Przedmiotem oceny prac będzie ogólne wrażenie artystyczne, samodzielność i estetyka wykonania pracy oraz oryginalny sposób zaprezentowania tematu konkursu.

Pierwszym etapem konkursu jest etap szkolny. W celu jego przeprowadzenia należy powołać komisję oceniającą przygotowane prace. W skład komisji powinni wejść: ksiądz proboszcz, dyrekcja szkoły, nauczyciel plastyki, pozostali katecheci z parafii. Komisja dokonuje wyboru dwóch najlepszych prac ze szkoły.

Prace należy przesłać na adres Wydziału Katechetycznego do 28 lutego 2018 r. Do prac należy dołączyć oświadczenie podpisane przez rodziców lub prawnych opiekunów protokół w wersji papierowej (formularz protokołu i oświadczenie znajduje się na końcu Informatora), w którym powinny znaleźć się następujące dane: tytuł pracy, imię i nazwisko autora pracy, klasa i pełna nazwa szkoły, adres szkoły, parafia szkoły, imię i nazwisko katechety, skład komisji.

Organizatorzy nie odsyłają nadesłanych prac. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu (16 marca 2018 r.), poprzez zamieszczenie ich na stronie internetowej Wydziału.