piątek, 19 kwietnia, 2024

Wyniki Przeglądu Etiud Teatralnych “Zwykli – Niezwykli” o Świętych i Błogosławionych

VII przegląd etiud o Świętych i Błogosławionych “Zwykli-Niezwykli” odbył się 16 października 2019 roku. Wzięło w nim udział 12 zespołów i w sumie 106 uczestników, a poziom był bardzo wysoki. Przedstawiamy wyniki konkursu:

I miejsce – Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu pod kierunkiem ks. Adama Kowalskiego i Marleny Boguckiej za etiudę “Prościusieńko w niebo droga – etiuda teatralna o ks. Jerzym Popiełuszce”.

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 14 im. prof. Władysława Szafera w Płocku pod kierunkiem Ewy Bembenisty za etiudę “Święty Jan Paweł II”.

II miejsce – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dąbrowie pod kierunkiem ks.Jacka Gołębiowskiego za etiudę “Talitha kum. Kim ona jest? Opowieść o “Trzcinie Boga” .

II miejsce – Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Płocku pod kierunkiem Katarzyny Niewinowskiej za etiudę “Bakhita znaczy szczęściara”.

III nagrody nie przyznano. Pozostali uczestnicy otrzymali upominki za udział.

Gratulujemy i do zobaczenia za rok