PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY
MIESIĘCZNIK "KATECHETA"

Aktualności

Wyniki konkursu plastycznego dla uczniów klas III SP 2016/2017

 

L.P.

NAZWISKOI IMIĘ

SZKOŁA

PARAFIA SZKOŁY

OPIEKUN

UWAGI

I

PAWŁOWSKI Hubert 

Szkoła Podstawowa w Okalewie

Okalewo 62

87-510 Skrwilno

pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Okalewie

Kantorska Alicja (L)

Nawrócenie Szawła  

I

PIÓRKOWSKI

Jakub

Zespół Szkół w Borkowie Kościelnym

Szkoła Podstawowa

ul. Szkolna 2; 09-200 Sierpc

pw. św. Apolonii w Borkowie Kościelnym

Gutkowska Zofia (M)

Podróże misyjne św. Pawła

II

JUSZCZYK

Julia

Szkoła Podstawowa

im. Księcia Józefa Poniatowskiego

w Starych Pieścirogach

ul. Kolejowa 65

05-191 Nasielsk

pw. św. Katarzyny

w Nasielsku

Ewa Mariola Zychora

Zesłanie Ducha Świętego

II

WDOWIŃSKI Michał 

Szkoła Podstawowa Nr 4

im. 21 Warszawskiego Pułku Piechoty  "Dzieci Warszawy"

ul. Płońska 143

06-400 Ciechanów

pw. Bł. Płockich Biskupów Męczenników w Ciechanowie

Piotrowska

Jolanta (mgr inż.)

Chrzest dworzanina   

II

WDOWIŃSKI

Miłosz

Szkoła Podstawowa

w Romanach Seborach

06-300 Przasnysz

pw. św. Andrzeja Ap. w Skierkowiźnie

Kaniecki Karol ks. (M)

Zesłanie Ducha Świętego

II

MATUSZEWSKI Wojciech

Zespół Szkół

w Łęgu Probostwie

09 – 210 Drobin 

pw. św. Katarzyny w Łęgu Probostwie

Szymerska Elżbieta Bożena (M)

Uzdrowienie chromego

III

KARAŚKIEWICZ

Weronika

Zespól Szkół Nr 1

Publiczna Szkoła Podstawowa 

im. Władysława Broniewskiego

ul. Sportowa 9

06-200 Maków Mazowiecki

pw. św. Józefa w Makowie Maz.

Cieślak Beata

Zesłanie Ducha Świętego

III

ROGOWICZ

Marcin

Szkoła Podstawowa

w Gójsku

09 – 216 Gójsk

pw. św. Mikołaja w Gójsku

Smoliński Leszek ks.

Zesłanie Ducha Świętego

W

NOWAKOWSKA

Daria 

Szkoła Podstawowa

im. Marii Konopnickiej

ul. Licealna 1

87-610 Dobrzyń n. Wisłą

pw. Wniebowzięcia NMP w Dobrzyniu n. W.

Bukowska Elżbieta (M)

Wniebowstąpienie

W

ROSOSIŃSKA

Kinga

Zespół Szkół w Borkowie Kościelnym

Szkoła Podstawowa

ul. Szkolna 2; 09-200 Sierpc

pw. św. Apolonii w Borkowie Kościelnym

Gutkowska Zofia

Zesłanie Ducha Świętego

W

MOSAKOWSKA
Nina

I Prywatna Szkoła Podstawowa

ul. Dworcowa 5B

09-200 Sierpc

pw. św. Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu

Hołubicka Zofia (M)

Zesłanie Ducha Świętego

W

PLACEK

Sylwia

I Prywatna Szkoła Podstawowa

ul. Dworcowa 5B

09-200 Sierpc

pw. św. Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu

Hołubicka Zofia (M)

I przyłączyło się owego dnia Dz 2,41

W

CICHOREK
Kacper 

Zespół Szkół Samorządowych w Rościszewie

Szkoła Podstawowa

ul. Reymonta 4

09-204 Rościszewo

pw. św. Józefa

w Rościszewie

Joniak Małgorzata Ewa (M)

Zesłanie Ducha Świętego  

W

ŁĄCZYŃSKA

Anna

Szkoła Podstawowa

im. Szczepana Dobosza

ul. Szkolna 406 – 430 Sońsk

pw. Witam Modesta i Krescencji w Sońsku

Kaluszkiewicz Wioletta

Cudowne uwolnienie z więzienia

W

OBRĘBSKA

Gabriela

Zespół Szkół

Szkoła Podstawowa

im. M. Czechowskiej

ul. Raciążska 53A

06-540 Radzanów n. Wkrą

pw. św. Rocha w Radzanowie n. Wkrą

Kubińska Donata Lidia (M)

Męczeństwo św. Szczepana

W

STASIAK
Szymon

Szkoła Podstawowa

w Sosnowie

87-515 Rogowo

pw. św. Bartłomieja w Rogowie

Meler Izabela (M)

Uzdrowienie chromego

W

MIODUSKI
Gabriel

Zespół Szkół nr 2 w Ciachcinie

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

Ciachcin 54

09-230 Bielsk

pw. św. Stanisława BM w Ciachcinie

Olszewska Katarzyna Beata  (D)

Jezus uwalnia od grzechu Dz 3,26

W

NOWAKOWSKA Wiktoria

Zespół Szkół nr 2 w Ciachcinie

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

Ciachcin 54

09-230 Bielsk

pw. św. Stanisława BM w Ciachcinie

Olszewska Katarzyna Beata (D)

Przemiana serca

Dz. 2,37

W

POGROSZEWSKA

Lidia

II Prywatna Szkoła Podstawowa ZO-K "Profesor"

ul. Kilińskiego 12

09-402 Płock

pw. św. Stanisława Kostki w Płocku

Wrześniewska Wioletta

Pobyt Apostoła na Malcie

© 2008 Diecezja Płocka