PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY
MIESIĘCZNIK "KATECHETA"

Aktualności

Wyniki Konkursu Biblijnego dla uczniów IV-VI SP 2017/2018

M

Nazwisko i Imię

Katecheta

Adres Szkoły

Parafia

I

ŻABIK

Franciszek

Justyna Kołakowska

Szkoła Podstawowa Nr 2                         im. Stefana Starzyńskiego          ul. Tadeusza Kościuszki 21 05-190 Nasielsk Kl. IV

pw. św. Wojciecha w Nasielsku

II

GOC

Karol

Zofia Hołubicka

I Prywatna Szkoła Podstawowa             ul. Dworcowa 5B   09-200 Sierpc          Kl. VI

pw. św. Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu

III

KRAŚNIEWSKI

Kamil

Barbara Bożena Czaplicka

Publiczna Szkoła Podstawowa              ul. Szkolna 4           06-316 Krzynowłoga Wielka                     Kl. VI

pw. św. Dominika w Krzynowłodze Wielkiej

IV

STĘPIEŃ

Maria

Jolanta Walentyna Kowalska

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia                     ul. Kolegialna 23     09-402 Płock           Kl. VI

pw. św. Maksymiliana Kolbego w  Płocku

V

SIWKOWSKA Natalia

Bielecka Krystyna Elżbieta

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej           ul. Licealna 1          87-610 Dobrzyń n. Wisłą                        Kl.

pw. Wniebowzięcia NMP w Dobrzyniu n. Wisłą

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie wyniki: 

l.p.

Nazwisko i Imię

Katecheta

Adres Szkoły

Parafia

Dekanat

F/ test

1.       

GOC

Karol

Zofia Hołubicka

I Prywatna Szkoła Podstawowa

ul. Dworcowa 5B

09-200 Sierpc

Kl. VI

pw. św. Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu

Sierpecki

50

2.   

OSTASZEWSKA JULIA

Tomasz Sadkowski

Szkoła Podstawowa

im. Marii Konopnickiej

Młock

06-456 Ojrzeń

Kl.

pw. św. Wojciecha w Małużynie

Ciechanów Zach.

35,5

3.   

UJAZDOWSKA

Aleksandra

Teresa Goliaszewska

Szkoła Podstawowa Nr 2

im. Henryka Sienkiewicza

ul. J. Kilińskiego 1

06-300 Przasnysz

Kl. V

pw. św. Wojciecha w Przasnyszu

Przasnyski

38

4.   

SZOSTEK
Julia

Stanisław Sękowski

Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 7

Zieluń

09-304 Lubowidz

Kl. VI

pw. św. Jana Nepomucena w Zieluniu

Żuromiński

46,5

5.   

ZAWODNIAK
Kamila 

s. Hanna Gajewska CSP

Szkoła Podstawowa

ul. Szkolna 7

09-440 Staroźreby

Kl.

pw. św. Onufrego w Staroźrebach

Bielski

41

6.   

FURMAŃSKI Sebastian

s. Ewa Barbara Martenka

Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi Nr 23

im. Armii Krajowej

ul. Walecznych 20

09-409 Płock

Kl. V d

pw. Świętego Krzyża w Płocku

Płocki Wsch.

33

7.   

GÓRSKA

Emilia

Romanowska Maria

Szkoła Podstawowa Nr 3

im. Orła Białego w Ciechanowie

ul. Powstańców Wielkopolskich 1

06-200 Ciechanów

Kl. V

pw. św. Franciszka w Ciechanowie

Ciechanów Wsch.

43

8.   

ELAK

Mikołaj

Renata Zuzanna Jarosik

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Tadeusza Kościuszki

Al. Tysiąclecia 14

06-100 Pułtusk  Kl. IV

pw. św. Mateusza w Pułtusku

Pułtuski

43,5

9.   

SOCHACKA

Nina

Renata Matuszewska

Szkoła Podstawowa

w Emilianowie

09-500 Gostynin

Kl. V

pw. św. Marcina w Gostyninie

Gostynin

34

10.   

NOWACKI

Jakub

Renata Matuszewska

Szkoła Podstawowa

w Emilianowie

09-500 Gostynin

Kl. V

pw. św. Marcina w Gostyninie

Gostynin

42

11.   

BĄKIEWICZ

Paweł

Paulina Pielat

Szkoła Podstawowa

im. W.H. Gawareckiego

ul. J. Kochanowskiego 17

09-460 Mała Wieś 

pw. w Małej Wsi

Wyszogrodzki

36

12.   

BĄBAŁA

Mateusz

Paulina Pielat

Szkoła Podstawowa

im. W.H. Gawareckiego

ul. J. Kochanowskiego 17

09-460 Mała Wieś

pw. w Małej Wsi

Wyszogrodzki

39

13.   

BORCZ

Amelia

Mirosława Dusza

Szkoła Podstawowa nr 6

z Oddziałami Integracyjnymi

im. K. Makuszyńskiego

ul. Żołnierzy 80 P.P. 4

06-500 Mława

Kl. V

pw Świętej Rodziny w Malwie

Mławski

49

14.   

LEWANDOWSKI
Kacper

Maria Jaroszewska

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

im. Władysława Broniewskiego

ul. Sportowa 9

06-200 Maków Mazowiecki

pw. św. Józefa w Makowie Maz.

Makowski

35

15.   

ŁOPATKA Stanisław

Ks. Romuald Ciesielski

Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi

 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Żwirki i Wigury 6

06-300 Przasnysz

Kl. VI

pw. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu

Przasnyski

43

16.   

MILEWSKI

Karol

Ks. Piotr Orliński

Szkoła Podstawowa

im. Doroty Gellner

w Pobyłkowie Dużym

06-114 Pokrzywnica

Kl.

pw. św. Tomasza Ap. w Dzierżeninie

Serocki

43,5

17.   

MARCINKOWSKI Mateusz

Ks. Mariusz Raczkowski

Szkoła Podstawowa

w Rogowie

87-515 Rogowo

Kl. VI

pw. św. Bartłomieja w Rogowie

Rypiński

36

18.   

KUCIŃSKA Weronika

Ks. Mariusz Dołęgowski

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II

w Sokołowie Włościańskim

07-215 Obryte

Kl. V

pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Sokołowie

Pułtuski

34

19.   

MAGDALIŃSKA
Paulina

Ks. Marek Świgoński

Szkoła Podstawowa

im. Józefa Gołaszewskiego

06-420 Gołymin – Ośrodek

Kl. V

pw. św. Jana Chrzciciela

w Gołyminie

Makowski

39

20.   

URBAŃSKA

Nikola

Ks. Dariusz Nowotka

Szkoła Podstawowa

im. Stanisława Kostki

ul. Wyzwolenia 13

06-445 Strzegowo

Kl.VI

pw. św. Anny w Strzegowie

Strzegowski

46

21.   

KLONOWSKA Zuzanna

Ks. Bogdan Zalewski

Szkoła Podstawowa

im. A. Mickiewicza

ul. Bieżuńska 16

87-510 Skrwilno

Kl. IV

pw. św. Anny w Skrwilnie

Rypiński

43

22.   

PERZANOWSKI Kacper

Ks. Artur Adam Bombiński

Szkoła Podstawowa

im. Kard. Stefana Wyszyńskiego

w Goławinie

09-150 Czerwińsk n. Wisłą

Kl.

pw. św. Mateusza w Smoszewie

Zakroczymski

33

23.   

MAJEWSKI

Bartosz

Krystyna Teresa Zielonka

Szkoła Podstawowa

w Nowych Łubkach

09-454 Blichowo

Kl. V

pw. św. Anny w Blichowie

Bodzanowski

39

24.   

GRABKA

Filip

Krystyna Bukowska Trzeciak

Szkoła Podstawowa

im. Polskich Noblistów

w Chalinie

87-606 Chalin

Kl.

pw. św. Marii Magdaleny w Mokowie

Dobrzyń, n. Wisłą

46

25.   

KUROWSKI

Dawid

Kaluszkiewicz

Wioletta

Szkoła Podstawowa

im. Szczepana Dobosza

ul. Szkolna 4

06-430 Sońsk

Kl. VI

pw. św. Wita, Modesta i Krescencji w Sońsku

Ciechanów Wsch.

43

26.   

ŻABIK

Franciszek

Justyna Kołakowska

Szkoła Podstawowa Nr 2

im. Stefana Starzyńskiego

ul. Tadeusza Kościuszki 21

05-190 Nasielsk

Kl. IV

pw. św. Wojciecha w Nasielsku

Nasielski

52

27.   

CHMURSKI
Szymon

Justyna Kołakowska

Szkoła Podstawowa Nr 2

im. Stefana Starzyńskiego

ul. Tadeusza Kościuszki 21

05-190 Nasielsk

Kl. IV

pw. św. Wojciecha w Nasielsku

Nasielski

48,5

28.   

STĘPIEŃ

Maria

Jolanta Walentyna Kowalska

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia

ul. Kolegialna 23

09-402 Płock

Kl. VI

pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płocku

Płocki Zach.

50

29.   

CIERPIKOWSKA Aleksandra

Jolanta Walentyna Kowalska

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia

ul. Kolegialna 23

09-402 Płock

Kl. VI

pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płocku

Płocki Zach.

49

30.   

STAWSKA

Oliwia

Joanna Zaręba

Szkoła Podstawowa

im. ppor. Emilii Gierczak

ul. Kolejowa 1

09-520 Łąck

Kl. V a

pw. św. Walentego w Korzeniu

Gąbiński

40

31.   

SALAWERSKA

Karolina

Joanna Zareba

Szkoła Podstawowa

im. ppor. Emilii Gierczak

ul. Kolejowa 1

09-520 Łąck

Kl. V a

pw. św. Walentego w Korzeniu

Gąbiński

37

32.   

WOŹNOWSKI

Jakub

Joanna Dobucka

Szkoła Podstawowa

im. por. St. Mackiewicza

ul. Jana Pawła II 46

09-304 Lubowidz

Kl.VI

pw. św. Andrzeja Ap. w Lubowidzu

Żuromiński

43

33.   

BOROWY

Kacper

Helena Kalinowska

Szkoła Podstawowa

ul. Szkolna 2

06-460 Grudusk

Kl.

pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Grudusku

Ciechanów Zach.

48

34.   

KACZMARCZYK Szymon

Halina Kapela

Samorządowa Szkoła Podstawowa

ul. Szkolna 14

09-317 Lutocin

Kl. VI

pw. św. Mateusza w Lutocinie

Sierpecki

43

35.   

FOTEK

Szymon

Ewa Kowalska

Szkoła Podstawowa

im. Kard. Stefana Wyszyńskiego

w Goławinie

09-150 Czerwińsk n. Wisłą

Kl.

pw. św. Mateusza w Smoszewie

Zakroczymski

36

36.   

HADRYŚ

Igor

Elżbieta Barcińska

Szkoła Podstawowa

im. Józefa Wybickiego

J. A. Brodeckich 6

09-130 Baboszewo

Kl. VI

pw. św. Urbana w Baboszewie

Płoński

47

37.   

STARCZEWSKI

Sebastian

Dorota Goszczyńska

Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II

09-164 Dzierzążnia

Kl. VI

pw. św. Achacjusza w Skołatowie

Płoński

38

38.   

CZARNECKA Amelia

Donata Lidia Kubińska

Szkoła Podstawowa

im. M. Czechowskiej

ul. Raciążska 53A

06-540 Radzanów n. Wkrą

Kl. VI

pw. św. Floriana w Radzanowie

Strzegowski

40

39.   

ZMYSŁOWSKI Maciej

Bożena Załuska

Szkoła Podstawowa

im. Żołnierzy Armii Krajowej

w Ościsłowie

06-452 Ościsłowo

Kl.

pw. św. Mikołaja w Sulerzyżu

Ciechanów Zach.

43

40.   

BLUMKOWSKA

Paulina

Bożena Kalinowska

Szkoła Podstawowa nr 2

im. Orła Białego

ul. Stefana Żeromskiego 11

87-400 Golub Dobrzyń

Kl. IV

pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Dobrzyniu n. Drwęca

Dobrzyń n. Drwęcą

41

41.   

SIWKOWSKA Natalia

Bielecka Krystyna Elżbieta

Szkoła Podstawowa

im. Marii Konopnickiej

ul. Licealna 1

87-610 Dobrzyń n. Wisłą

Kl.

pw. Wniebowzięcia NMP w Dobrzyniu n. Wisłą

Dobrzyń. n. Wisłą

50

42.   

STANISZEWSKA Maja

Bernadetta Staniszewska

Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi Nr 23

im. Armii Krajowej

ul. Walecznych 20

09-409 Płock

Kl. VI c

pw. Świętego Krzyża w Płocku

Płocki Wsch.

30

43.   

BARTNIKOWSKI
Kamil

Barbara Jadwiga

Bartoszek

Szkoła Podstawowa

w Bogurzynie

06-521 Wiśniewo

Kl. VI

pw. św. Doroty w Bogurzynie

Mławski

 

44.   

KRAŚNIEWSKI

Kamil

Barbara Bożena Czaplicka

Publiczna Szkoła Podstawowa

ul. Szkolna 4

06-316 Krzynowłoga Wielka

Kl. VI

pw. św. Dominika w Krzynowłodze Wielkiej

Dzierzgowski

51

45.   

GRUSZCZYŃSKA

Małgorzata

Barbara Bożena Czaplicka

Publiczna Szkoła Podstawowa

ul. Szkolna 4

06-316 Krzynowłoga Wielka

Kl. VI

pw. św. Dominika w Krzynowłodze Wielkiej

Dzierzgowski

42

46.   

FLORCZAK

Olga

Barbara Beata

Lejza

Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Kopernika

ul. Szkolna 16

09-451 Radzanowo

Kl. V

pw. św. Floriana w Radzanowie

Bodzanowski

47,5

47.   

BOJANOWSKI Wojciech

Anna Wróblewska

Szkoła Podstawowa

im. St. Konarskiego

ul. Kilińskiego 62B

09-140 Raciąż

Kl. V

pw. św. Wojciecha w Raciążu

Raciążski

48,5

48.   

RACKI

Adam

Anna Małgorzata Maruszewska 

Szkoła Podstawowa

im. Wł. Broniewskiego

ul. Drobińska 19

09-230 Bielsk

Kl. VI

pw. św. Jana Chrzciciela w Bielsku 

Bielski

47

49.   

KWASIBORSKA Anna Maria

Agnieszka Rogowska

Szkoła Podstawowa

im. Stanisława Kostki

w Starym Gralewie

09-166 Gralewo

Kl. V

pw. św. Małgorzaty w Gralewie

Raciążski

42

50.   

JOBCZYŃSKI

Kacper

Agnieszka Błaszkiewicz

Szkoła Podstawowa w Radominie z Filią w Dulsku

Radomin 21

87-404 Radomin

Kl. VI

pw. św. Mikołaja w Radominie

Dobrzyń n. Drwęcą

40

© 2008 Diecezja Płocka