PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY
MIESIĘCZNIK "KATECHETA"

Aktualności

Wyniki Konkursu Wiedzy Religijnej Benedictus w roku szkolnym 2017/2018

Finał XIX Diecezjalnego Konkursu Wiedzy religijnej „Benedictus”

dla uczniów gimnazjum

„św. Stanisław Kostka życie i przesłanie”

 

Lista Laureatów

 

M

Nazwisko i Imię

Katecheta

Adres Szkoły

Parafia

F/

test

Finał

I

UJAZDOWSKI Maciej Jakub

Kowalski Sławomir

Zespół Szkół Ogólnokształcących Powiatowe Gimnazjum Publiczne

im. Henryka Sienkiewicza

ul. Płocka 56

09-100 Płońsk Kl. II

pw. św. Michała Archanioła w Płońsku

46,5

55,5

II

SZYMAŃSKI

Adam

Goszczyńska Dorota Maria

Zespół Szkół

Publiczne Gimnazjum

im. Jana Pawła II

w Dzierzążni

09-164 Dzierzążnia Kl. II

pw. św. Achacjusza w Skołatowie

46

55

III

SZEWCZYK

Laura

Stępka

Mateusz ks.

Miejskie Gimnazjum

im. Mikołaja Kopernika

ul. Braci Tułodzieckich 2

09-200 Sierpc Kl. II

pw. św. Maksymiliana Kolbego w Sierpcu

45,5

54,5

IV

WIERZBOWSKA

Dominika

Wierzbowski Krzysztof

Gimnazjum

ul. Błotna

06-440 Gąsocin

Kl. III

pw. św. Maksymiliana Kolbego w Gąsocinie

45,5

52.5

V

KAŹMIERCZAK Julia 

Dzieńkowski Włodzimierz ks.

Zespół Szkół Ogólnokształcących

Gimnazjum w Blichowie

09-452 Blichowo

Kl. II

pw. św. Anny

w Blichowie 

45,5

51,5

 

Lista miejsc 6-15

 

1.   

DUSZA Maria

Marciniak

Jacek ks.

Gimnazjum Katolickie

im. Sarbiewskiego

ul. Kościuszki 12

06-500 Mława

Kl. III

pw. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie

44,5

2.   

RUTKOWSKA Zuzanna

Beata Żabka

Gimnazjum Nr 13

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Gen. Józefa Hallera

ul. Łukasiewicza 11

09-400 Płock

Kl.

pw. św. Jadwigi Królowej w Płocku

44

3.   

KOŚCIUG

Krystian

Kulasińska

Joanna

Zespół Szkół

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Publiczne Gimnazjum w Bogatem

06-300 Przasnysz

Kl. III

pw. św. Jana Ewangelisty w Bogatem

43,5

4.   

SZCZĘSNA

Paulina

Wierzbowski Krzysztof

Gimnazjum

ul. Błotna

06-440 Gąsocin

Kl. III

pw. św. Maksymiliana Kolbego w Gąsocinie

43,5

5.   

ZARECKI

Piotr

Bukowska Trzeciak Krystyna

Szkoła Podstawowa

im. Polskich Noblistów

w Chalinie

87-606 Chalin

Kl.

pw. św. Marii Magdaleny w Mokowie

43,5

6.   

CHUMA

Monika

Białobrzewska Elżbieta Barbara

Szkoła Podstawowa

im. Józefa Gołaszewskiego

06-420 Gołymin – Ośrodek

Kl. VII

pw. św. Jana Chrzciciela w Gołyminie

42,5

7.   

DYMEK

Julia

Anna Małgorzata Maruszewska

Szkoła Podstawowa

im. Wł. Broniewskiego

ul. Drobińska 19

09-230 Bielsk; Kl. VII

pw. św. Jana Chrzciciela w Bielsku

42,5

8.   

KIEC

Zuzanna

Ślesicki Grzegorz ks. 

Zespół Szkół w Lubowidzu

Gimnazjum Nr 1

ul. Jana Pawła II 46A

09-304 Lubowidz

pw. św. Andrzeja Ap. w Lubowidzu 

42,5

9.   

MIKOŁASZEK Barbara

Czajkowski Wojciech ks.

Publiczne Gimnazjum nr 3

im. Bpa Andrzeja Noskowskiego

ul. New Britain 1

06-100 Pułtusk

pw. św. Jana Pawła II w Pułtusku

42,5

10.             

OLSZEWSKI Tomasz

Gołębiowski Jacek Robert ks.

 Szkoła Podstawowa

im. Marii Konopnickiej

06-522 Dąbrowa k/Mławy

Kl. VII

pw. św. Stanisława BM w Dąbrowie  

42,5

 

© 2008 Diecezja Płocka