PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY
MIESIĘCZNIK "KATECHETA"

Aktualności

Wyniki konkursu o Męce Pańskiej klasy I-III

 

L.P

NAZWISKOI IMIĘ

SZKOŁA

PARAFIA SZKOŁY

OPIEKUN

I

KRAWCZYK Klaudia

Szkoła Podstawowa

im. Marii Konopnickiej

ul. Spółdzielcza 1

06-408 Krasne

pw. św. Jana Chrzciciela w Krasnem

Bożena Kołodziejska

II

KOŁODZIEJSKA Aniela 

Szkoła Podstawowa

w Gościszce

09-310 Kuczbork

pw. św. Marcina

w Zielonej

Barbara Grażyna Sobiech

III

ADAMKOWSKA Kinga

Zespół Placówek Oświatowych

Szkoła Podstawowa

ul. Szkolna 2

06-460 Grudusk

pw. św. Apostołów Piotra i Pawła

w Grudusku

Helena

Kalinowska

W

ARCHACKA Natalia

Szkoła Podstawowa

im. św. Stanisława Kostki

w Jackowie Górnym

07-203 Somianka

pw. Narodzenia NMP w Popowie

Renata

Skura

W

BUKS Piotr

Szkoła Podstawowa

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Chociszewo 47

09-150 Czerwińsk n. Wisłą

pw. św. Leonarda

w Chociszewie

Ewa Bogumiła Szymańska

W

CENDROWSKI Oskar

Szkoła Podstawowa

im. Polskich Noblistów

w Chalinie

87-606 Chalin

pw. św. Marii Magdaleny w Mokowie

Krystyna Bukowska Trzeciak

W

DŁUGOŁĘCKA Joanna

Szkoła Podstawowa

im. Marii Konopnickiej

ul. Spółdzielcza 1

06-408 Krasne

pw. św. Jana Chrzciciela w Krasnem

Bożena Kołodziejska

W

FABISIAK Tomasz

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

w Przewodowie Poduchownym 21

06-126 Gzy

pw. św. Rocha

w Przewodowie

Agnieszka Zabielska

W

JEZIÓŁKOWSKI

Kacper

Zespól Szkół im. Integracji Europejskiej

w Nowym Mieście

Szkoła Podstawowa

ul. Ciechanowska 15

09-120 Nowe Miasto

pw. św. Anny

w Nowym Mieście

Agnieszka

Radecka

W

JÓŹWIAK Marcel

Szkoła Podstawowa

im. Obrońców Dobrzykowa z 1939 r.

Obrońców Dobrzykowa 65

09-522 Dobrzyków

pw. św. Stanisława

w Dobrzykowie

Beata Malesa

W

KISIELEWSKA Julia

Szkoła Podstawowa

im. Polskich Noblistów

w Chalinie

87-606 Chalin

pw. św. Marii Magdaleny w Mokowie

Krystyna Bukowska Trzeciak

W

KORDULEWSKA Zofia

Szkoła Podstawowa nr 6

z Oddziałami Integracyjnymi

im. K. Makuszyńskiego

ul. Żołnierzy 80 P.P. 4

06-500 Mława

pw. Świętej Rodziny

w Mławie

Joanna Danuta Borcz

W

KOWALSKA Julia

Szkoła Podstawowa

im. Marii Konopnickiej

ul. Licealna 1

87-610 Dobrzyń n. Wisłą

pw. Wniebowzięcia NMP w Dobrzyniu n. Wisłą

Krystyna Bielecka

W

KRAWCZYK Julia

Szkoła Podstawowa

im. Marii Konopnickiej

ul. Spółdzielcza 1

06-408 Krasne

pw. św. Jana Chrzciciela w Krasnem

Bożena Kołodziejska

W

LISICKA Wiktoria

Szkoła Podstawowa

im. Władysława Stanisława Reymonta

ul. Szkolna 14

09-400 Maszewo Duże

pw. św. Andrzeja Ap.

w Brwilnie

Aneta Maria Mikołajewska

W

MARZEWSKI Wojciech

Szkoła Podstawowa Nr 14

im. prof. Władysława Szafera

ul. Al. St. Jachowicza 20

09-402 Płock

pw. św. Stanisława

w Płocku

Ewa Bembenista

W

MUĆKA Anna

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Klaudyny Potockiej

ul. M. Konopnickiej 5

06-100 Pułtusk

pw. św. Mateusza

w Pułtusku

s. Augustyna Michalina Zielińska

W

NACHTYGAL Anna

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Ojca Honoriusza Kowalczyka

Duczymin 15

06-330 Chorzele

pw. św. Jana Nepomucena

w Duczyminie

Barbara Drubkowska

W

NIEWINOWSKA Antonina

Szkoła Podstawowa

im. Ziemi Mazowieckiej

w Liszynie

Wawrzyńca Sikory 19

Liszyno

09-408 Płock

pw. św. Marcina

w Słupnie

Ewa Beata Popowska

W

RÓZICKA Maja

Szkoła Podstawowa

im. marsz. Józefa Piłsudskiego

06-520 Dzierzgowo

pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Dzierzgowie

Agata Nowakowska

W

SZCZYPEK Nastia

Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Kopernika

ul. Piłsudskiego 43

05-192 Cieksyn

pw. św. Rocha

w Cieksynie

Monika Kowalska

W

WIŚNIEWSKI Filip

Szkoła Podstawowa

im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

w Borzyminie

87-500 Rypin

pw. św. Anny w Żałem

Hanna Stasiewska

© 2008 Diecezja Płocka