PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY
MIESIĘCZNIK "KATECHETA"

Aktualności

Wyniki konkursu plastycznego dla uczniów klas IV SP Ewangelia wg św. Łukasza widziana oczami dziecka 2019

 

L.P

NAZWISKOI IMIĘ

SZKOŁA

PARAFIA SZKOŁY

OPIEKUN

I.

MARGIEL Małgorzata

Szkoła Podstawowa nr 2

im. Stefana Starzyńskiego

ul. Tadeusza Kościuszki 21

05-190 Nasielsk

par. pw. św. Wojciecha w Nasielsku

Małgorzata Komorowska

I.

MARKIEWICZ Marcel

Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Nowym Kamieniu

Nowy Kamień 6

par. pw. św. Mikołaja w Gąbinie

Ewa Dębczyńska

I.

RYBCZYŃSKA Natalia

Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa ul. Szkolna 2 06-460 Grudusk

par. pw. św. Apostołów Piotra i Pawła Grudusku

Helena Kalinowska

II.

PŁOSKI Piotr

Szkoła Podstawowa w Ulatowie Adamach

06-316 Krzynowłoga Mała

par. pw. św. Andrzeja Boboli w Skierkowiznie

Gabriela Mochelewska

II.

POCHWATKA Michał

Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Ciachcinie

09-230 Bielsk, Ciachcin Nowy 54

par. pw. św. Stanisława BM w Ciachcinie

Katarzyna Olszewska

II.

STRZEŚNIEWSKA Lena

I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu

ul. Dworcowa 5B

09-200 Sierpc

par. pw. św. Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu

Zofia Hołubicka

III.

GRIGORIAN Evgeniia

II Prywatna Szkoła Podstawowa

Zespołu Oświatowo - Konsultacyjnego "Profesor"

ul. Kilińskiego 12 bud. B

09-402 Płock

par. pw. św. Stanisława Kostki w Płocku

Wioletta Wrześniewska

III.

RASIŃSKA Ewelina

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku

ul. Szkolna 30

09-100 Płońsk

par. pw. św. M. Kolbego w Płońsku

Małgorzata Dymkowska

III.

WYSOCKI Wojciech

Zespół Placówek Oświatowych nr 3

Szkoła Podstawowa nr 7

im. Zuzanny Morawskiej

ul. Ordona 14

06-500 Mława

par. pw. Matki Bożej KP w Mławie

Małgorzata Wiśniewska

W.

BLUSZCZ Wiktoria

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Bolesława Chrobrego

w Płońsku

ul. Wolności 4

09-100 Płońsk

par. pw. św. Michała Archanioła w Płońsku

Ks. Dawid Witkowski

W.

CIESIELSKA Natalia

Szkoła Podstawowa w Łomi

Łomia 109 06-500 Mława

par. pw. św. Matki Bożej KP w Mławie

Anna Podowska

W.

GORSIAK Natalia

Szkoła Podstawowa w Starych Proboszczewicach

ul. Floriana 4

09-412 Stare Proboszczewice

par. pw. św. Floriana w Proboszczewicach

Ewa Anna Borowska

W.

GRĘDZIŃSKA Oliwia

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieczfni Kościelnej

06-513 Wieczfnia Kościelna

par. pw. św. Stanisława BM w Wieczfni Kościelnej

ks. Piotr Szulc

W.

JANKOWSKA Amelia

Szkoła Podstawowa nr 1 im. armii Krajowej

ul. Ozdowskiego 2

09-500 Gostynin

par. pw. św. Miłosierdzia Bożego w Gostyninie

Danuta Piątkowska

W.

KACZMARCZYK Nikola

Szkoła Podstawowa im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach

ul. Kolejowa 65

05-191 Nasielsk

par. pw. św. Katarzyny w Nasielsku

Mariola Ewa Zychora

W.

KACZMARCZYK Oliwia

Szkoła Podstawowa im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach

ul. Kolejowa 65

05-191 Nasielsk 

par. pw. św. Katarzyny w Nasielsku

Mariola Ewa Zychora

W.

KACZYK Jakub

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego

ul. Stanisława Wyspiańskiego 4

09-100 Płońsk

par. pw. św. o. Pio w Płońsku

Aldona Gutowska

W.

KRAJEWSKI Wiktor

Zespół Placówek Oświatowych nr 3

Szkoła Podstawowa nr 7

im. Zuzanny Morawskiej

ul. Ordona 14

06-500 Mława

par. pw. Matki Bożej KP w Mławie

Małgorzata Wiśniewska

W.

KUCHTA Michalina

Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Jackowie Górnym

07-203 Somianka

par. pw. Narodzenia NMP w Popowie Kościelnym

Renata Skura

W.

MAĆKIEWICZ Kinga

Szkoła Podstawowa

im. Ks. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Siedlinie

ul. Jana Pawła II 12

09-100 Płońsk

par. pw. św. Michała Archanioła w Płońsku

Marzena Sadowska

W.

MAŃKOWSKA Maja

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Czarnickiego 40

06-400 Ciechanów

par. pw. MB Fatimskiej w Ciechanowie

Ewa Pawlicka

W.

MARUSZEWSKA Anna

Szkoła Podstawowa w Starych Proboszczewicach

ul. Floriana 4

09-412 Stare Proboszczewice

par. pw. św. Floriana w Proboszczewicach

Ewa Anna Borowska

W.

MARUSZEWSKI Jakub

Zespół Placówek Oświatowych nr 1

ul. Warszawska 52

06-500 Mława

par. pw. św. Stanisława BM w Mławie

Aneta Sietczyńska

W.

MERCHEL Marcelina

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego ul. Żołnierzy 80 P.P.

06-500 Mława

par. pw. św. Rodziny w Mławie

Mirosława Dusza

W.

OWCZARZAK Maja

Szkoła Podstawowa

im. Św. Stanisława Kostki

w Starym Gralewie

Stare Gralewo 13

09-166 Gralewo

par. pw. św. Małgorzaty w Gralewie

Agnieszka Rogowska

W.

RYZIŃSKA Oliwia

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego

ul. Stanisława Wyspiańskiego 4

09-100 Płońsk

par. pw. św. o. Pio w Płońsku

Monika Mączyńska

W.

SEŻASKA Zofia

I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu

ul. Dworcowa 5B

09-200 Sierpc

par. pw. św. Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu

Zofia Hołubicka

W.

STEFAŃSKA Amelia

Szkoła Podstawowa

im. Ziemi Mazowieckiej

w Liszynie

ul. Wawrzyńca Sikory 19

09-408 Płock

par. pw. św. Marcina w Słupnie

Ewa Popowska

W.

STRUBCZEWSKA Alicja

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Bolesława Chrobrego

w Płońsku

ul. Wolności 4

09-100 Płońsk

par. pw. św. Michała Archanioła w Płońsku

Ks. Dawid Witkowski

W.

SZCZEPIŃSKA Maria

Zespół Szkół

Szkoła Podstawowa

w Strzegowie

ul. Wyzwolenia 13

06-445 Strzegowo

par. pw. św. Anny w Strzegowie

Maria Żendarska

© 2008 Diecezja Płocka