PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY
MIESIĘCZNIK "KATECHETA"

Aktualności

Wyniki Konkursu Biblijnego w Grudusku

l.p.

Nazwisko i Imię

Katecheta

Adres Szkoły

Parafia

Dekanat

D

F/ test

Finał

1.                   

PIECZKA

Zofia

Emilia Małgorzata Dołęgowska

Zespół Szkół Miejskich

Szkoła Podstawowa nr 2

im. Orła Białego

ul. Stefana Żeromskiego 11

87-400 Golub Dobrzyń

Kl. IV

pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Dobrzyniu n. Drwęca

Dobrzyń n. Drwęcą

46

50

55,5

2.                   

OLSZEWSKI

Tomasz

ks. Jacek Robert Gołębiowski 

Szkoła Podstawowa

im. Marii Konopnickiej

06-522 Dąbrowa k/MławyKl.

pw. św. Stanisława BM w Dąbrowie 

Strzegowski

42

48

55

3.                   

KUROWSKI

Dawid

ks. Mariusz Marciniak/

Wioletta Kaluszkiewicz

Szkoła Podstawowa

im. Szczepana Dobosza

ul. Szkolna 4

06-430 Sońsk

Kl. VII

pw. św. Wita, Modesta i Krescencji w Sońsku

Ciechanów Wsch.

39

47

54

4.                   

PIOTROWSKA

Helena

Zofia Hołubicka

I Prywatna Szkoła Podstawowa

ul. Dworcowa 5B

09-200 Sierpc

Kl. III (oddział gimnazjalny)

pw. św. Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu

Sierpecki

46

47

53

5.                   

NAGUSZEWSKA Maria

Krystyna Teresa Zielonka

Szkoła Podstawowa

w Nowych Łubkach

09-454 Blichowo

Kl.

pw. św. Anny w Blichowie

Bodzanowski

43

47

51

6.                   

BARANKIEWICZ Edyta 

Beata Żabka

Zespól Szkół Nr 3

Gimnazjum Nr 13

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Gen. Józefa Hallera

ul. Łukasiewicza 11

09-400 Płock

Kl. III

pw. św. Jadwigi Królowej w Płocku

Płocki Zach.

41

46

 

7.                   

CZAJKOWSKA

Karolina

Hanna Stasiewska

Szkoła Podstawowa

im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

w Borzyminie

87-500 Rypin

Kl. V

pw. św. Anny w Żałem

Rypiński

38

46

 

8.                   

CZARNECKA

Julia

Dorota Maria

Goszczyńska

Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II

09-164 Dzierzążnia

Kl.

pw. św. Achacjusza w Skołatowie

Płoński/

Południowy

37

46

 

9.                   

DĄBROWSKA Weronika

ks. Marcin Stankiewicz

Zespół Placówek Oświatowych

Szkoła Podstawowa

im. Wł. Broniewskiego

ul. Szkolna 2

06-460 Grudusk

Kl.

pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Grudusku

Dzierzgowski

39

46

 

10.               

ŻEBROWSKA

Wiktoria

ks. Marek Świgoński

Szkoła Podstawowa

im. Józefa Gołaszewskiego

06-420 Gołymin – Ośrodek

Kl.

pw. św. Jana chrzciciela w Gołyminie

Makowski

43

46

 

11.               

OSIŃSKA

Karolina 

Ewa

Kuźniewska

Gimnazjum

im. Zbigniewa Dłużniewskiego

Szkolna 6

w Nowej Górze

09-440 Staroźreby

Kl.

pw. św. Jakuba Apostoła w Górze

Raciążski

37

45

 

12.               

STARCZEWSKI

Sebastian

Dorota Maria

Goszczyńska

Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II

09-164 Dzierzążnia

Kl. VII

pw. św. Achacjusza w Skołatowie

Płoński/

Południowy

40

45

 

13.               

GRABKA

Filip

Krystyna Bukowska Trzeciak

Szkoła Podstawowa

im. Polskich Noblistów

w Chalinie

87-606 Chalin

Kl.

pw. św. Marii Magdaleny w Mokowie

Dobrzyń, n. Wisłą

34

44

 

14.               

KAŹMIERCZAK

Julia

ks. Włodzimierz Dzieńkowski

Szkoła Podstawowa

w Nowych Łubkach

09-454 Blichowo

Kl. III (oddział gimnazjalny)

pw. św. Anny w Blichowie

Bodzanowski

43

44

 

15.               

MULARCZYK

Mateusz

s. Elwira Anna Klejnowska

Szkoła Podstawowa Nr 3

im. Obrońców Westerplatte

ul. gen. J. Bema 23

09-500 Gostynin

Kl. VII

pw. św. Marcina w Gostyninie

Gostynin

37

44

 

16.               

SIWKOWSKA Natalia

Elżbieta Bukowska

Szkoła Podstawowa

im. Marii Konopnickiej

ul. Licealna 1

87-610 Dobrzyń n. WisłąKl.

pw. Wniebowzięcia NMP w Dobrzyniu n. Wisłą

Dobrzyń. n. Wisłą

40

44

 

17.               

SZOSTEK
Julia

Stanisław Sękowski

Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 7

Zieluń

09-304 Lubowidz

Kl. VII

pw. św. Jana Nepomucena w Zieluniu

Żuromiński

37

44

 

18.               

DOBRZENIECKA

Emilia

ks. Dariusz Nowotka

Szkoła Podstawowa

im. Stanisława Kostki

ul. Wyzwolenia 13

06-445 Strzegowo

Kl.VI

pw. św. Anny w Strzegowie

Strzegowski

34

43

 

19.               

JAKUBOWSKA

Wiktoria

Iwona Kostro Olechowska 

Szkoła Podstawowa

im. Gen. W. Thommee

ul. Nasielska 3

05-180 Pomiechówek

Kl. V

pw. św. Anny w Pomiechówku

Zakroczymski

35

43

 

20.               

SZEWCZYK

Laura

ks. Mateusz Stępka

Miejskie Gimnazjum

im. Mikołaja Kopernika

ul. Braci Tułodzieckich 2

09-200 Sierpc

Kl. III (oddział gimnazjalny)

pw. św. Maksymiliana Kolbego w Sierpcu 

Sierpecki

40

43

 

21.               

ŁOPATKA Stanisław

ks. Romuald Ciesielski

Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi

 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Żwirki i Wigury 6

06-300 Przasnysz

Kl. VII

pw. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu

Przasnyski

44

42

 

22.               

ŚWIETLICKA

Monika

Mirosława Dusza

Szkoła Podstawowa nr 6

z Oddziałami Integracyjnymi

im. K. Makuszyńskiego

ul. Żołnierzy 80 P.P. 4

06-500 Mława

Kl. VIII

pw. Świętej Rodziny w Malwie

Mławski/

Zachodni

38

42

 

23.               

BORCZ

Amelia

Mirosława Dusza

Szkoła Podstawowa nr 6

z Oddziałami Integracyjnymi

im. K. Makuszyńskiego

ul. Żołnierzy 80 P.P. 4

06-500 Mława

Kl. VI

pw. Świętej Rodziny w Malwie

Mławski/

Zachodni

37

41

 

24.               

JÓŹWIAK

Klaudia

Teresa

Tatuch  

Szkoła Podstawowa

w Łęgu Probostwie

09-210 Drobin

Kl.

pw. św. Katarzyny w Łęgu Probostwie  

Bielski

45

41

 

25.               

SŁOMKOWSKI

Julian

Agnieszka Rogowska

Szkoła Podstawowa

im. Stanisława Kostki

w Starym Gralewie

09-166 Gralewo

Kl.

pw. św. Małgorzaty w Gralewie

Raciążski

33

41

 

26.               

SUWAŁA

Mateusz

Barbara Grażyna Pajor 

Szkoła Podstawowa Nr 2

im. Książąt Mazowieckich

ul. Piaska 5

09-407 Płock

Kl. III (oddział gimnazjalny)

pw. Matki Bożej Fatimskiej w Płocku

Płocki Wsch.

39

41

 

27.               

WĄDOŁEK

Magdalena

Małgorzata Zofia Bielacka

Szkoła Podstawowa nr 2

im. Jana Kochanowskiego

ul. Gen. Pułaskiego 15

06-200 Maków Mazowiecki

Kl.

pw. św. Św. Brata Alberta w Makowie Maz.

Makowski

40

41

 

28.               

BĄBAŁA

Mateusz

Paulina Pielat

Szkoła Podstawowa

im. W.H. Gawareckiego

ul. J. Kochanowskiego 17

09-460 Mała Wieś

Kl. VI

pw. św. Maksymiliana Kolbego w Małej Wsi

Wyszogrodzki

41

40

 

29.               

DAWIDCZYK

Kinga 

Ks. Mirosław Wółkiewicz

Szkoła Podstawowa

im. Żołnierzy Armii Krajowej

ul. 18 Maja 6

Pniewo

07-214 Zatory

Kl. IV

pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Pniewie 

Pułtuski

36

40

 

30.               

KOZŁOWSKI

Igor

Marek Gorczyński

Szkoła Podstawowa

im. M. Kopernika

ul. Pułtuska 68

05-140 Serock

Kl. VII

pw. św. Anny w Serocku

Serocki

41

40

 

31.               

MARZEC

Magdalena  

ks. Waldemar

Dziewulski

Szkoła Podstawowa

im. Marii Konopnickiej

09-213 Gozdowo

Kl.

pw. Wszystkich Świętych w Gozdowie

Bielski

39

40

 

32.               

PRZĄDAK

Renata

ks. Witold Zembrzuski

Szkoła Podstawowa

w Królewie

09-131 Joniec

Kl. VI

pw. św. Zygmunta w Królewie

Płoński/

Północny

35

40

 

33.               

KOBYLIŃSKI Mateusz 

ks. Jacek Wichorowski

Zespół Szkół w Krzynowłodze Małej

Szkoła Podstawowa

ul. Szkolna 4

06-316 Krzynowłoga Mała

Kl.

pw. św. Dominika w Krzynowłodze Małej

Dzierzgowski

40

39

 

34.               

SAWICKA

Ewelina 

Dorota Żbikowska 

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

w Przewodowie Poduchownym 21

06-126 Gzy

Kl. V

pw. św. Rocha w Przewodowie  

Pułtuski

35

39

 

35.               

WOŹNOWSKI

Jakub

Joanna Dobucka

Szkoła Podstawowa

im. por. St. Mackiewicza

ul. Jana Pawła II 46

09-304 Lubowidz

Kl. VII

pw. św. Andrzeja Ap. w Lubowidzu

Żuromiński

40

39

 

36.               

BARAN

Marcin

ks. Sławomir

Ambroziak

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Józefa Wybickiego

Szkolna 3

Modlin Stary

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki 4

Kl. III (oddział gimnazjalny)

pw. św. Maksymiliana Kolbego w NDM

Zakroczymski

36

38

 

37.               

FURMAŃSKI Sebastian

s. Ewa Barbara Martenka

Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi Nr 23

im. Armii Krajowej

ul. Walecznych 20

09-409 Płock

Kl. VI d

pw. Świętego Krzyża w Płocku

Płocki Wsch.

35

38

 

38.               

MARKO

Dominik

Anna Pankowska

Szkoła Podstawowa

im. Franciszka Ruska

06-521 Wiśniewo

Kl. III (oddział gimnazjalny)

pw. Matki Bożej Różańcowej w Wyszynach

Mławski/

Wschodni

32

38

 

39.               

MOLKOWSKA Magda

Kaluszkiewicz

Wioletta

Szkoła Podstawowa

im. Szczepana Dobosza

ul. Szkolna 4

06-430 Sońsk

Kl. V

pw. św. Wita, Modesta i Krescencji w Sońsku

Ciechanów Wsch.

37

38

 

40.               

MROWICKI

Szymon

ks. Marek Czarciński

Szkoła Podstawowa

im. Bohaterów Westerplatte

87-605 Tłuchowo

Kl.

pw. Wniebowzięcia NMP w Tłuchowie

Tłuchowski

27

38

 

41.               

ZMYSŁOWSKI Maciej

Bożena Załuska

Szkoła Podstawowa

im. Żołnierzy Armii Krajowej

w Ościsłowie

06-452 Ościsłowo

Kl.

pw. św. Mikołaja w Sulerzyżu

Ciechanów Zach.

28

38

 

42.               

BARTNIKOWSKI
Kamil

Anna Pankowska

Szkoła Podstawowa

im. Franciszka Ruska

06-521 Wiśniewo

Kl. VII

pw. Matki Bożej Różańcowej w Wyszynach

Mławski/

Wschodni

43

37

 

43.               

JABŁOŃSKA

Kornelia 

Longina Rykaczewska

Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II

w Kowalkach

87-500 Rypin

Kl. III (oddział gimnazjalny)

pw. Świętej Trójcy w Rypinie

Rypiński

 

37

 

44.               

STAWSKA

Oliwia

Joanna Zaręba

Szkoła Podstawowa

im. ppor. Emilii Gierczak

ul. Kolejowa 1

09-520 Łąck

Kl.

pw. św. Walentego w Korzeniu

Gąbiński

41

37

 

45.               

NICZYPORUK

Karol

Dorota Mieciek

Szkoła Podstawowa

im. M. Kopernika

ul. Pułtuska 68

05-140 Serock

Kl. V

pw. św. Anny w Serocku

Serocki

34

36

 

46.               

NOWATKIEWICZ

Martyna 

Renata Elżbieta Urbańska 

Gimnazjum z Oddziałem Integracyjnym

im. Anny Nakwaskiej

ul. J. Kochanowskiego 17

09-460 Mała Wieś

Kl.

pw. św. Maksymiliana Kolbego w Małej Wsi

Wyszogrodzki

34

35

 

47.               

PESZYŃSKI Tymoteusz

ks. Radosław Dąbrowski

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Żywioły"

ul. Wieczorków 7

09-100 Płońsk

Kl.

pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku

Płoński/

Północny

32

35

 

48.               

WILKOWSKA

Michalina

Józef Michalski

Społeczna Szkoła Podstawowa STO

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Ireny Sendlerowej

ul. Wyspiańskiego 11 a

06-400 Ciechanów

Kl.

pw. św. Piotra Apostoła w Ciechanowie  

Ciechanów Zach.

27

35

 

49.               

KUŹNICKA

Paulina 

Iwona Sudomir 

Szkoła Podstawowa

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Sierakówek 1

09-500 Gostynin

Kl. V

pw. Miłosierdzia Bożego w Gostyninie

Gostynin

27

34

 

50.               

ZAWARTKO

Zuzanna Julia

ks. Tadeusz Jabłoński

Szkoła Podstawowa

im. Pierrea de Coubertina

w Budach Siennickich

05-190 Nasielsk

Kl.

pw. św. Wojciecha w Nasielsku

Nasielski

33

34

 

51.               

HIŃCZ

Natalia

Krzysztof Moskal

Publiczne Gimnazjum

im. gen. Edwarda Żółtowskiego

09-214 Mochowo

Kl. III

pw. św. Marcina w Mochowie

Tłuchowski

26

33

 

52.               

KRAKOWSKI

Jakub

Agnieszka Błaszkiewicz

Zespół Szkół w Radominie Szkoła Podstawowa w Radominie z Filią w Dulsku

Radomin 21

87-404 Radomin

Kl. VII

pw. św. Mikołaja w Radominie

Dobrzyń n. Drwęcą

36

33

 

53.               

RUDNICKA Zuzanna

Bożena Załuska

Szkoła Podstawowa

im. Żołnierzy Armii Krajowej

w Ościsłowie

06-452 Ościsłowo

Kl.

pw. św. Mikołaja w Sulerzyżu

Ciechanów Zach.

27

33

 

54.               

SZYMAŃSKA

Maja 

ks. Andrzej Zych 

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Aleksandra Zawadzkiego

w Strzegocinie

06-150 Świercze

Kl. VI

pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Strzegocinie 

Nasielski

38

32

 

55.               

SUWIŃSKA

Karolina

Beata Elżbieta Niska

Szkoła Podstawowa

im . Św. Stanisława Kostki

Leszno 189

06-300 Przasnysz

Kl.

pw. św. Stanisława Kostki w Przasnyszu

Przasnyski

34

31

 

56.               

RZEPNIKOWSKA

Julia

Monika Katarzyna Zdunkiewicz

Gimnazjum

w Dobrzykowie

ul. Obrońców Dobrzykowa 65

09-522 Dobrzyków

Kl.

pw. św. Stanisława BM w Dobrzykowie

Gąbiński

30

27

 

57.               

ZAKRZEWSKA Magdalena

Beata Żabka

Zespól Szkół Nr 3

Gimnazjum Nr 13

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Gen. Józefa Hallera

ul. Łukasiewicza 11

09-400 Płock

Kl. III

pw. św. Jadwigi Królowej w Płocku

Płocki Zach.

37

0

 

58.               

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2008 Diecezja Płocka