niedziela, 28 kwietnia, 2024

Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych w Baboszewie

Na prośbę ks. Bogdana Zalewskiego, diecezjalnego duszpasterza ds. misji, przekazuje informację na temat diecezjalnego spotkania kolędników misyjnych.
Drodzy Katecheci, Przyjaciele Misji!
Dnia 10 stycznia 2023r. w Baboszewie w parafii p.w. św. Urbana odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych. Początek spotkania o godz.10.00 Mszą św. pod przewodnictwem Biskupa Płockiego Szymona Stułkowskiego.
Serdecznie zapraszam na to spotkanie Was wszystkich. Szczególnie liczę na obecność dzieci z grup misyjnych wraz ze swoimi katechetami, które z wielkim zaangażowaniem wspierają misje. W tym roku swoim pięknym świadectwem zaangażowania i solidarności młodzi kolędnicy wspierają rówieśników z Papui – Nowej Gwinei. Stosowne materiały zostały już dostarczone do Waszych parafii.

Zgłoszenia z podaną liczbą osób należy kierować na adres mailowy: bogdan.zalewski@diecezjaplocka.pl

Liczę na Waszą obecność i radosne spotkanie w Baboszewie!

Z misyjnym pozdrowieniem

ks. Bogdan Zalewski