sobota, 13 lipca, 2024
Aktualności

Szkolenia dla katechetów szkół ponadpodstawowych – zmiana terminu

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną i obowiązującymi obostrzeniami, szkolenia dla katechetów zostaną przeprowadzone w formie on-line w następujących terminach:

1/ Dla katechetów z dekanatów: Bielski; Bodzanowski, Ciechanowski Wsch.; Ciechanowski Zach.; Dobrzyń n. Drwęcą; Dobrzyń N. Wisłą; Dzierzgowski; Gąbiński; Gostyniński; Makowski; Mławski Wschodni; Mławski Zachodni; Nasielski; Płocki Wschodni; Płocki Zachodni, szkolenie odbędzie się dnia 17 listopada o godzinie 15.00.

2/ Dla katechetów z dekanatów: Płoński Północny; Płoński Południowy;  Przasnyski; Pułtuski; Raciążski; Rypiński; Serocki; Sierpecki; Strzegowski; Tłuchowski; Wyszogrodzki; Zakroczymski; Żuromiński, szkolenie odbędzie się dnia 24 listopada o godzinie 15.00.

Popołudniowa godzina szkolenia podyktowana jest prośbami katechetów oraz dyrekcji szkół w związku z realizowanym obecnie nauczaniem hybrydowym (zdalnym).

W najbliższym czasie zostaną wygenerowane nowe linki do szkoleń, na które trzeba będzie się zalogować. Tak jak na tradycyjnym spotkaniu, będzie trzeba zgłosić się na szkolenie poprzez MSCDN (link będzie również na stronie Wydziału). Nie będzie to już możliwe w dniu samego szkolenia. Przed szkoleniem osoby zainteresowane otrzymają wiadomość e-mail z odpowiednim linkiem, poprzez który będą mogły połączyć się z prowadzącymi i uczestniczyć w spotkaniu. Rozpocznie się ono o g. 15:00. Od g. 14:30 będzie możliwość logowania się na zajęcia.

Z wyrazami szacunku

Ks. Marek Wilczewski

Dyrektor Wydziału Katechetycznego KDP