sobota, 20 kwietnia, 2024

Przekazujemy smutną wiadomość dotyczącą śmierci Księdza Piotra Krzysztofa Muzyczyszyna

Ze smutkiem zawiadamiamy, że  zmarł ks. Piotr Muzyczyszyn. Odszedł do Pana ukończywszy 35 lat życia i po 10 latach posługi kapłańskiej.

Jako katecheta pracował w Gimnazjum im. Romualda Traugutta i Powiatowym Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku w latach 2011-2014 oraz w III Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej w Płocku w latach 2018-2021.

Msza Święta pogrzebowa odbędzie się w sobotę (27 listopada) o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. św. Jadwigi Królowej w Płocku.

Po Mszy Świętej pogrzebowej trumna z ciałem śp. ks. Muzyczyszyna zostanie złożona w grobie na cmentarzu parafialnym w Sierpcu.

Śp. ks. Piotra polecajmy Bożemu Miłosierdziu.