sobota, 20 kwietnia, 2024
Podręczniki i programy

Wykaz pomocy do katechezy parafialnej przygotowującej do sakramentu bierzmowania

Na prośbę Przewodniczącego Komisji Wychowania Katolickiego Księdza Biskupa Wojciecha Osiala pragniemy przekazać informację na temat zestawienia materiałów i pomocy katechetycznych mogących posłużyć w katechezie parafialnej przygotowującej do sakramentu bierzmowania. Zestawienie to opracował i udostępnił ks. prof. Paweł Mąkosa (KUL).

Jednocześnie zwracam się z prośbą, że gdyby księża znali jakiekolwiek inne materiały to proszę o przesłanie informacji na ich temat do Komisji Wychowania Katolickiego KEP. Lista zostanie wtedy zaktualizowana i udostępniona.