niedziela, 10 grudnia, 2023
Akcje i KonkursyAktualności

Konkurs „Moja rodzina – drzewo genealogiczne” – XI Marsz dla Życia i Rodziny w Płocku

Szanowni Katecheci,

dnia 28. maja 2023 roku, już po raz jedenasty odbędzie się w Płocku Marsz dla Życia i Rodziny, aby wyrazić wdzięczność Bogu, za każde ludzkie życie i każdą rodzinę. Pragniemy również dziękować naszym przodkom za przechowanie dziedzictwa wiary i wszystkiego co stanowi o naszej tożsamości. Nie ma wątpliwości, że przetrwanie narodu, a następnie odzyskanie niepodległości było możliwe przede wszystkim dzięki przechowywaniu polskości w domach, w polskich rodzinach. Płocki Marsz dla Życia i Rodziny objęty jest patronatem Biskupa Płockiego.

Imprezą towarzyszącą Marszowi dla Życia i Rodziny jest Konkurs pod hasłem: „Moja rodzina – drzewo genealogiczne”. Prace, które mają powstawać w rodzinach, powinny być przygotowane wspólnie przez dzieci oraz ich rodziców, dziadków, opiekunów.

Konkurs organizowany jest za pośrednictwem przedszkoli, szkół i placówek oświatowych. Dlatego zwracam się z gorącą prośbą o rozpropagowanie tej idei w Państwa Placówce. W załączniku przesyłam Regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Pełnomocnik Zespołu ds. Konkursu

s.Dominika Dudzik

katecheza@plock.opoka.org.pl

tel. 24/262-68-45; 510 141 862