sobota, 27 kwietnia, 2024

Etap diecezjalny XVIII Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie

29 lutego 2024 roku na terenie całego kraju odbyły się zmagania uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w XVIII Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie.

Do etapu ogólnopolskiego z diecezji płockiej zakwalifikowały się:

Szkoła podstawowa:

Dominik Sawicki z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaźni Polsko – Węgierskiej w Przewodowie Poduchownym pod opieką p. Agnieszki Zabielskiej;

Alexander Zawadzki i Zofia Robakiewicz  z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sikorzu pod opieką p. Jarosława Jankowskiego.

Szkoła ponadpodstawowa:

Gabriela Lewandowska, Jakub Piórkowski  z Liceum Ogólnokształcącego im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu pod opieką ks. Rafała Machłajewskiego SAC;

Jakub Rutkowski z Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku pod opieką ks. dr Piotra Wilkowskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.