piątek, 3 maja, 2024

Przekazujemy smutną wiadomość dotyczącą śmierci Siostry Pasjonistki – s. Letycji Wanarskiej CSP – wizytator nauki religii w latach 1985—1996

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 22 kwietnia br., w wieku 81 lat odeszła do Pana s. Letycja WANARSKA CSP, wizytator nauki religii w latach 1985—1996
Pogrzeb śp. s. Letycji Jadwigi Wanarskiej CSP odbędzie się 24 kwietnia (środę) o godzinie 12.00 w kościele parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dąbrowie Górniczej – Strzemieszycach Wielkich – Diecezja Sosnowiecka.
Mszy Świętej przewodniczyć będzie J. E. Bp Roman Marcinkowski
Śp. s. Letycję Jadwigę Wanarską polecajmy Miłosierdziu Bożemu.
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Dnia 22 kwietnia br. o godz. 18.00 w katedrze płockiej zostanie odprawiona Msza Święta w intencji śp. s. Letycji Wanarskiej. Jest to intencja od Katechetów diecezji płockiej.
P. S. Jeśli ktoś chciałby podzielić się swoimi wspomnieniami ze spotkań z s. Letycją będziemy bardzo wdzięczni za przesłanie ich do Wydziału Katechetycznego.