sobota, 15 czerwca, 2024
Akcje i KonkursyAktualności

Wyniki konkursu plastycznego “Moja rodzina – drzewo genealogiczne” w ramach XII MARSZU DLA ŻYCIA I RODZINY W PŁOCKU

Komisja Zespołu ds. Konkursu plastycznego po hasłem Moja rodzina – drzewo genealogiczne powołana przez Komitet Organizacyjny XII Marszu dla Życia i Rodziny w Płocku na posiedzeniu 22 maja 2024 r. dokonała wyboru i klasyfikacji następujących prac spośród wszystkich prac biorących udział w Konkursie:

M RODZINA Szkoła Nauczyciel/ opiekun Parafia szkoły
I Julity i Radosława PRZYCZKÓW

z dziećmi Oliwią i Blanką

 Szkoła Podstawowa

im. Kard. Stefana Wyszyńskiego

w Lelicach

Iwona BOGDAŃSKA par. pw. św. Stanisława BM w Bonisławiu
I Agnieszki i Jerzego

ZMYSŁOWSKICH

z córką Marią

Szkoła Podstawowa

im. Marii Konopnickiej

w Glinojecku

Katarzyna ROMANOWSKA par. św. Stanisława BM

w Glinojecku

II Martyny i Karola

JĘDRZAKÓW

z dziećmi Dominikiem, Wojciechem i Karoliną

 Zespół Szkolno-Przedszkolny

Szkoła Podstawowa Nr 5

im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV  w Gostyninie

Ks. Arkadiusz RONOWICZ pw. Miłosierdzia Bożego

w Gostyninie

II Joanny i Jarosława MACHNACKICH

z dziećmi Wiktorią, Michałem i Jakubem

Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II

w Grodźcu

Agnieszka Renata LEWANDOWSKA pw. św. Bartłomieja

w Grodźcu

II Natalii i Alberta

SZCZYPECKICH

z dziećmi Nadią i Mają

Miejskie Przedszkole nr 10

w Płocku

Jolanta ROGOZA

Magdalena CZUCHRA

par. pw. św. Bartłomieja w Płocku
III  Anny i Marcina

GAWIŃSKICH

z dziećmi Marcelina i Nikolą

Szkoła Podstawowa

im. Władysława Broniewskiego

w Bielsku

Anna Małgorzata MARUSZEWSKA  par. pw. św. Jana Chrzciciela w Bielsku
III Alicji i Mariusza WITKOWSKICH

z synem Kacprem

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Władysława Broniewskiego

w Płocku – Radziwiu

Marzenna Bogumiła MATKOWSKA par. pw. św. Benedykta

w Płocku – Radziwiu

III Kariny i Grzegorza ŻOŁNIERZAKÓW

z dziećmi Celiną, Lidią, i Mieszkiem

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia

w Płocku

Jolanta PRZYBYLSKA par. pw. św. Maksymiliana Kolbego

w Płocku

W Oksany i Marcina KOWALSKICH

z dziećmi Nikolą i Blanką

Publiczny Zespół Szkół i Przedszkoli Samorządowych

Szkoła Podstawowa

im. mjra H. Sucharskiego

w Sochocinie

Małgorzata MARCHEL pw. św. Jana Chrzciciela w Sochocinie
W Doroty i Stanisława

OSTASZEWSKICH

z dziećmi Małgorzatą, Aleksandrą i Zofią

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

w Przewodowie Poduchownym

Dorota ŻBIKOWSKA par. pw. św. Rocha

w Przewodowie

W Katarzyny i Roberta TUWALSKICH

z dziećmi Zuzanną, Filipem i Julią

Szkoła Podstawowa

im. Marii Konopnickiej

w Glinojecku

Katarzyna ROMANOWSKA par. św. Stanisława BM

w Glinojecku

W Iwony i Piotra

ŻÓŁTOWSKICH

z dziećmi Mają, Franciszkiem i Nelą

Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II

w Grodźcu

Agnieszka Renata LEWANDOWSKA pw. św. Bartłomieja

w Grodźcu

W Joanny i Radosława WYPYCHÓW

z dziećmi Kubą, Oliwią i Piotrem

Szkoła Podstawowa

im. Andrzeja Małkowskiego

w Szczawinie Kościelnym

Danuta PIĄTKOWSKA

 

par. pw. Nawiedzenia NMP w Szczawinie Kościelnym

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 26 maja 2024 r.  na stronie internetowej Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej Płockiej.

Wręczanie nagród  dla wszystkich uczestników konkursu odbędzie się w czasie 2.  Dnia Dziecka w ogrodzie Biskupa Płockiego 31 maja 2024 (piątek). Początek spotkania 17:00. Więcej informacji na plakacie.