środa, 18 września, 2024

Ogólnopolski Projekt Katechetyczny

Na prośbę ks. Pawła Ścisłowicza – Dyrektora Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Kielcach przekazujemy informacje o konkursie.

Drodzy Katecheci i Katechetki!

Z radością ogłaszamy rozpoczęcie kolejnej edycji OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU KATECHETYCZNEGO.

W tym roku, po dokonaniu ewaluacji poprzedniej edycji wprowadziliśmy następujące zmiany:

-projekt „W DOMU, W PRZEDSZKOLU, W SZKOLE Z BOGIEM” przeznaczony został dla DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM oraz UCZNIÓW KLAS I-VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORAZ SZKÓŁ SPECJALNYCH;

-projekt „W DOROSŁE ŻYCIE Z BOGIEM”– przeznaczony został dla UCZNIÓW KLAS VII i VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORAZ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH;

-projekt „W RODZINIE Z BOGIEM” – przeznaczony bezpośrednio dla RODZICÓW, prosimy o przekazanie informacji o tym projekcie Rodzicom  (wzór informacji w załączniku).

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminami projektów załączonych do wiadomości. Życzymy błogosławionego, spokojnego i owocnego roku Katechetycznego!

Autorzy projektu: Justyna Domagała, Monika Śliwińska- Szostak, Ks. Wojciech Oczkowicz.

W Rodzinie z Bogiem- Ogólnopolski Projekt Katechetyczny