niedziela, 27 października, 2024
AktualnościSpotkania szkoleniowe

Szkolenia dla katechetów szkół ponadpodstawowych 2024/2025 – linki do logowania i pismo dla dyrekcji

Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej Płockiej we współpracy z MSCDN Płock i Ciechanów organizuje szkolenie dla katechetów duchownych, zakonnych i świeckich pracujących w szkołach ponadpodstawowych.

Szkolenie pt.: Jak odnaleźć motywację w pracy nauczyciela?

Prowadzący – Katarzyna Borowska. Coach i pedagog, nauczycielka z dwudziestoletnim doświadczeniem, wieloletnia dyrektorka placówek oświatowych. Felietonistka. Autorka licznych artykułów o relacjach i rozwoju osobistym.

Pismo do Dyrekcji Szkoły – ogólne

– 6 listopada 2024 r. (środa), godz. 10:00 – w Kurii  Diecezjalnej Płockiej (Opactwo Pobenedyktyńskie) w Płocku w sali barokowej na II piętrze (ul. Tumska3);

Link do logowania na szkolenie

Pismo do Dyrekcji Szkoły – Płock

– 7 listopada 2024 r. (czwartek), godz. 10:00 – w Domu Parafialnym na terenie par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku ( ul. ks. R Jaworskiego 1).

Link do logowania na szkolenie

Pismo do Dyrekcji Szkoły – Płońsk

Na szkolenia trzeba się wcześniej zalogować celem otrzymania zaświadczenia z MSCDN.