Wyniki XXVII Diecezjalnego Konkursu Biblijnego

Do finału XXVII Diecezjalnego Konkursu Biblijnego nt. Dzieje Apostolskie zakwalifikowało się 41 uczestników. Test finałowy wypełniło i przesłało w wyznaczonym czasie 37 uczniów.

Komisja w składzie:

  1. ks. Marek Wilczewski
  2. ks. Jarosław Stanisław Kwiatkowski
  3. ks. Marcin Milewski
  4. ks. Grzegorz Jerzy Zakrzewski

wyłoniła zwycięzców konkursu:

Miejsce

Nazwisko i Imię Katecheta Adres Szkoły Parafia

Punkty

I GRABARCZYK Zuzanna p. Bożena Gackowska Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Kopernika

ul. Szkolna 16

09-451 Radzanowo

pw. św. Floriana w Radzanowie

54,5

II

PIECZKA

Zofia

p. Emilia Małgorzata Dołęgowska Zespół Szkół Miejskich

Szkoła Podstawowa nr 2

im. Orła Białego

ul. Stefana Żeromskiego 11

87-400 Golub Dobrzyń

pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Dobrzyniu n. Drwęca

51

III

WIŚNIEWSKI

Karol Wiktor

p. Halina Celebucka Zespół Szkolno – Przedszkolny

nr ul. 3-go Maja 3

87-500 Rypin

pw. św. Stanisława Kostki w Rypinie

50,5

IV

ŻABIK
Franciszek
p. Kinga Żabik Szkoła Podstawowa Nr 2

im. Stefana Starzyńskiego

ul. Tadeusza Kościuszki 21

05-190 Nasielsk

pw. św. Wojciecha

w Nasielsku

49,5

V

RUTKOWSKI Gabriel p. Monika Zdunkiewicz Szkoła Podstawowa

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

w Nowym Grabiu

Osiedle pod Jaworem 11A

09-530 Gąbin

pw. św. Stanisława BM w Dobrzykowie

49

VI

BORCZ
Amelia
p. Mirosława Dusza Szkoła Podstawowa nr 6

z Oddziałami Integracyjnymi

im. K. Makuszyńskiego

ul. Żołnierzy 80 P.P. 4

06-500 Mława

pw. Świętej Rodziny w Malwie

48

VII

FLORCZAK

Olga

p. Barbara

Lejza

Szkoła Podstawowa

im. Mikołaja Kopernika

ul. Szkolna 16

09-451 Radzanowo

pw. św. Floriana w Radzanowie

47,5

VIII

WIŚNIEWSKA Oliwia ks. Michał Zadworny Szkoła Podstawowa

07-215 Obryte

pw. św. Jana Chrzciciela w Obrytem

46,5

IX

CZAJKOWSKA

Karolina

p. Hanna Stasiewska Szkoła Podstawowa

im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

w Borzyminie

87-500 Rypin

pw. św. Anny w Żałem

45,5

X

METERA
Karolina

p. Ewelina Żebrowska Szkoła Podstawowa

im. Stanisława Milewskiego

ul. Błotna 12

06-440 Gąsocin

pw. św. Maksymiliana Kolbego

w Gąsocinie

45

Gratulujemy wszystkim finalistom.

W najbliższym czasie skontaktujemy się z katechetami zwycięskich uczniów i poinformujemy ich o terminie i miejscu wręczenia nagród.