Wyniki Konkursu Biblijnego w Grudusku

Został rozstrzygnięty XXV Diecezjalny Konkurs Biblijny „Ewangelia wg św. Łukasza” dla uczniów klas V – VIII Szkół Podstawowych i III klas Gimnazjum. 

l.p. Nazwisko i Imię Katecheta Adres Szkoły Parafia Dekanat D F/ test Finał
1. PIECZKA Zofia Emilia Małgorzata Dołęgowska Zespół Szkół Miejskich Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego ul. Stefana Żeromskiego 11 87-400 Golub Dobrzyń Kl. IV pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Dobrzyniu n. Drwęca Dobrzyń n. Drwęcą 46 50 55,5
2. OLSZEWSKI Tomasz ks. Jacek Robert Gołębiowski Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej 06-522 Dąbrowa k/MławyKl. pw. św. Stanisława BM w Dąbrowie Strzegowski 42 48 55
3. KUROWSKI Dawid ks. Mariusz Marciniak/ Wioletta Kaluszkiewicz Szkoła Podstawowa im. Szczepana Dobosza ul. Szkolna 4 06-430 Sońsk Kl. VII pw. św. Wita, Modesta i Krescencji w Sońsku Ciechanów Wsch. 39 47 54
4. PIOTROWSKA Helena Zofia Hołubicka I Prywatna Szkoła Podstawowa ul. Dworcowa 5B 09-200 Sierpc Kl. III (oddział gimnazjalny) pw. św. Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu Sierpecki 46 47 53
5. NAGUSZEWSKA Maria Krystyna Teresa Zielonka Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Blichowie Blichowo 61A 09-454 Bulkowo pw. św. Anny w Blichowie Bodzanowski 43 47 51
6. BARANKIEWICZ Edyta Beata Żabka Zespól Szkół Nr 3 Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Gen. Józefa Hallera ul. Łukasiewicza 11 09-400 Płock Kl. III pw. św. Jadwigi Królowej w Płocku Płocki Zach. 41 46
7. CZAJKOWSKA Karolina Hanna Stasiewska Szkoła Podstawowa im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Borzyminie 87-500 Rypin Kl. V pw. św. Anny w Żałem Rypiński 38 46
8. CZARNECKA Julia Dorota Maria Goszczyńska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 09-164 Dzierzążnia Kl. pw. św. Achacjusza w Skołatowie Płoński/ Południowy 37 46
9. DĄBROWSKA Weronika ks. Marcin Stankiewicz Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego ul. Szkolna 2 06-460 Grudusk Kl. pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Grudusku Dzierzgowski 39 46
10. ŻEBROWSKA Wiktoria ks. Marek Świgoński Szkoła Podstawowa im. Józefa Gołaszewskiego 06-420 Gołymin – Ośrodek Kl. pw. św. Jana chrzciciela w Gołyminie Makowski 43 46
11. OSIŃSKA Karolina Ewa Kuźniewska Gimnazjum im. Zbigniewa Dłużniewskiego Szkolna 6 w Nowej Górze 09-440 Staroźreby Kl. pw. św. Jakuba Apostoła w Górze Raciążski 37 45
12. STARCZEWSKI Sebastian Dorota Maria Goszczyńska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 09-164 Dzierzążnia Kl. VII pw. św. Achacjusza w Skołatowie Płoński/ Południowy 40 45
13. GRABKA Filip Krystyna Bukowska Trzeciak Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Chalinie 87-606 Chalin Kl. pw. św. Marii Magdaleny w Mokowie Dobrzyń, n. Wisłą 34 44
14. KAŹMIERCZAK Julia ks. Włodzimierz Dzieńkowski Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Blichowie Blichowo 61A 09-454 Bulkowo Kl. III (oddział gimnazjalny) pw. św. Anny w Blichowie Bodzanowski 43 44
15. MULARCZYK Mateusz s. Elwira Anna Klejnowska Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Obrońców Westerplatte ul. gen. J. Bema 23 09-500 Gostynin Kl. VII pw. św. Marcina w Gostyninie Gostynin 37 44
16. SIWKOWSKA Natalia Elżbieta Bukowska Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej ul. Licealna 1 87-610 Dobrzyń n. WisłąKl. pw.WniebowzięciaNMP w Dobrzyniu n. Wisłą Dobrzyń. n. Wisłą 40 44
17. SZOSTEK 
Julia
Stanisław Sękowski Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II ul. Szkolna 7 Zieluń 09-304 Lubowidz Kl. VII pw. św. Jana Nepomucena w Zieluniu Żuromiński 37 44
18. DOBRZENIECKA Emilia ks. Dariusz Nowotka Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kostki ul. Wyzwolenia 13 06-445 Strzegowo Kl.VI pw. św. Anny w Strzegowie Strzegowski 34 43
19. JAKUBOWSKA Wiktoria Iwona Kostro Olechowska Szkoła Podstawowa im. Gen. W. Thommee ul. Nasielska 3 05-180 Pomiechówek Kl. V pw. św. Anny w Pomiechówku Zakroczymski 35 43
20. SZEWCZYK Laura ks. Mateusz Stępka Miejskie Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika ul. Braci Tułodzieckich 2 09-200 Sierpc Kl. III (oddział gimnazjalny) pw. św. Maksymiliana Kolbego w Sierpcu Sierpecki 40 43
21. ŁOPATKA Stanisław ks. Romuald Ciesielski Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu ul. Żwirki i Wigury 6 06-300 Przasnysz Kl. VII pw. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu Przasnyski 44 42
22. ŚWIETLICKA Monika Mirosława Dusza Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego ul. Żołnierzy 80 P.P. 4 06-500 Mława Kl. VIII pw. Świętej Rodziny w Malwie Mławski/ Zachodni 38 42
23. BORCZ Amelia Mirosława Dusza Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego ul. Żołnierzy 80 P.P. 4 06-500 Mława Kl. VI pw. Świętej Rodziny w Malwie Mławski/ Zachodni 37 41
24. JÓŹWIAK Klaudia Teresa Tatuch Szkoła Podstawowa w Łęgu Probostwie 09-210 Drobin Kl. pw. św. Katarzyny w Łęgu Probostwie Bielski 45 41
25. SŁOMKOWSKI Julian Agnieszka Rogowska Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kostki w Starym Gralewie 09-166 Gralewo Kl. pw. św. Małgorzaty w Gralewie Raciążski 33 41
26. SUWAŁA Mateusz Barbara Grażyna Pajor Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Książąt Mazowieckich ul. Piaska 5 09-407 Płock Kl. III (oddział gimnazjalny) pw. Matki Bożej Fatimskiej w Płocku Płocki Wsch. 39 41
27. WĄDOŁEK Magdalena Małgorzata Zofia Bielacka Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego ul. Gen. Pułaskiego 15 06-200 Maków Mazowiecki Kl. pw. św. Św. Brata Alberta w Makowie Maz. Makowski 40 41
28. BĄBAŁA Mateusz Paulina Pielat Szkoła Podstawowa im. W.H. Gawareckiego ul. J. Kochanowskiego 17 09-460 Mała Wieś Kl. VI pw. św. Maksymiliana Kolbego w Małej Wsi Wyszogrodzki 41 40
29. DAWIDCZYK Kinga Ks. Mirosław Wółkiewicz Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej ul. 18 Maja 6 Pniewo 07-214 Zatory Kl. IV pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Pniewie Pułtuski 36 40
30. KOZŁOWSKI Igor Marek Gorczyński Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika ul. Pułtuska 68 05-140 Serock Kl. VII pw. św. Anny w Serocku Serocki 41 40
31. MARZEC Magdalena ks. Waldemar Dziewulski Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej 09-213 Gozdowo Kl. pw. Wszystkich Świętych w Gozdowie Bielski 39 40
32. PRZĄDAK Renata ks. Witold Zembrzuski Szkoła Podstawowa w Królewie 09-131 Joniec Kl. VI pw. św. Zygmunta w Królewie Płoński/ Północny 35 40
33. KOBYLIŃSKI Mateusz ks. Jacek Wichorowski Zespół Szkół w Krzynowłodze Małej Szkoła Podstawowa ul. Szkolna 4 06-316 Krzynowłoga Mała Kl. pw. św. Dominika w Krzynowłodze Małej Dzierzgowski 40 39
34. SAWICKA Ewelina Dorota Żbikowska Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Przewodowie Poduchownym 21 06-126 Gzy Kl. V pw. św. Rocha w Przewodowie Pułtuski 35 39
35. WOŹNOWSKI Jakub Joanna Dobucka Szkoła Podstawowa im. por. St. Mackiewicza ul. Jana Pawła II 46 09-304 Lubowidz Kl. VII pw. św. Andrzeja Ap. w Lubowidzu Żuromiński 40 39
36. BARAN Marcin ks. Sławomir Ambroziak Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Wybickiego Szkolna 3 Modlin Stary 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki 4 Kl. III (oddział gimnazjalny) pw. św. Maksymiliana Kolbego w NDM Zakroczymski 36 38
37. FURMAŃSKI Sebastian s. Ewa Barbara Martenka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 23 im. Armii Krajowej ul. Walecznych 20 09-409 Płock Kl. VI d pw. Świętego Krzyża w Płocku Płocki Wsch. 35 38
38. MARKO Dominik Anna Pankowska Szkoła Podstawowa im. Franciszka Ruska 06-521 Wiśniewo Kl. III (oddział gimnazjalny) pw. Matki Bożej Różańcowej w Wyszynach Mławski/ Wschodni 32 38
39. MOLKOWSKA Magda Kaluszkiewicz Wioletta Szkoła Podstawowa im. Szczepana Dobosza ul. Szkolna 4 06-430 Sońsk Kl. V pw. św. Wita, Modesta i Krescencji w Sońsku Ciechanów Wsch. 37 38
40. MROWICKI Szymon ks. Marek Czarciński Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte 87-605 Tłuchowo Kl. pw. Wniebowzięcia NMP w Tłuchowie Tłuchowski 27 38
41. ZMYSŁOWSKI Maciej Bożena Załuska Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Ościsłowie 06-452 Ościsłowo Kl. pw. św. Mikołaja w Sulerzyżu Ciechanów Zach. 28 38
42. BARTNIKOWSKI
Kamil
Anna Pankowska Szkoła Podstawowa im. Franciszka Ruska 06-521 Wiśniewo Kl. VII pw. Matki Bożej Różańcowej w Wyszynach Mławski/ Wschodni 43 37
43. JABŁOŃSKA Kornelia Longina Rykaczewska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalkach 87-500 Rypin Kl. III (oddział gimnazjalny) pw. Świętej Trójcy w Rypinie Rypiński 37
44. STAWSKA Oliwia Joanna Zaręba Szkoła Podstawowa im. ppor. Emilii Gierczak ul. Kolejowa 1 09-520 Łąck Kl. pw. św. Walentego w Korzeniu Gąbiński 41 37
45. NICZYPORUK Karol Dorota Mieciek Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika ul. Pułtuska 68 05-140 Serock Kl. V pw. św. Anny w Serocku Serocki 34 36
46. NOWATKIEWICZ Martyna Renata Elżbieta Urbańska Gimnazjum z Oddziałem Integracyjnym im. Anny Nakwaskiej ul. J. Kochanowskiego 17 09-460 Mała Wieś Kl. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Małej Wsi Wyszogrodzki 34 35
47. PESZYŃSKI Tymoteusz ks. Radosław Dąbrowski Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Żywioły” ul. Wieczorków 7 09-100 Płońsk Kl. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku Płoński/ Północny 32 35
48. WILKOWSKA Michalina Józef Michalski Społeczna Szkoła Podstawowa STO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ireny Sendlerowej ul. Wyspiańskiego 11 a 06-400 Ciechanów Kl. pw. św. Piotra Apostoła w Ciechanowie Ciechanów Zach. 27 35
49. KUŹNICKA Paulina Iwona Sudomir Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Sierakówek 1 09-500 Gostynin Kl. V pw. Miłosierdzia Bożego w Gostyninie Gostynin 27 34
50. ZAWARTKO Zuzanna Julia ks. Tadeusz Jabłoński Szkoła Podstawowa im. Pierrea de Coubertina w Budach Siennickich 05-190 Nasielsk Kl. pw. św. Wojciecha w Nasielsku Nasielski 33 34
51. HIŃCZ Natalia Krzysztof Moskal Publiczne Gimnazjum im. gen. Edwarda Żółtowskiego 09-214 Mochowo Kl. III pw. św. Marcina w Mochowie Tłuchowski 26 33
52. KRAKOWSKI Jakub Agnieszka Błaszkiewicz Zespół Szkół w Radominie Szkoła Podstawowa w Radominie z Filią w Dulsku Radomin 21 87-404 Radomin Kl. VII pw. św. Mikołaja w Radominie Dobrzyń n. Drwęcą 36 33
53. RUDNICKA Zuzanna Bożena Załuska Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Ościsłowie 06-452 Ościsłowo Kl. pw. św. Mikołaja w Sulerzyżu Ciechanów Zach. 27 33
54. SZYMAŃSKA Maja ks. Andrzej Zych Publiczna Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Zawadzkiego w Strzegocinie 06-150 Świercze Kl. VI pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Strzegocinie Nasielski 38 32
55. SUWIŃSKA Karolina Beata Elżbieta Niska Szkoła Podstawowa im . Św. Stanisława Kostki Leszno 189 06-300 Przasnysz Kl. pw. św. Stanisława Kostki w Przasnyszu Przasnyski 34 31
56. RZEPNIKOWSKA Julia Monika Katarzyna Zdunkiewicz Gimnazjum w Dobrzykowie ul. Obrońców Dobrzykowa 65 09-522 Dobrzyków Kl. pw. św. Stanisława BM w Dobrzykowie Gąbiński 30 27
57. ZAKRZEWSKA Magdalena Beata Żabka Zespól Szkół Nr 3 Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Gen. Józefa Hallera ul. Łukasiewicza 11 09-400 Płock Kl. III pw. św. Jadwigi Królowej w Płocku Płocki Zach. 37 0
58.
Katechetyczny

FREE
VIEW