czwartek, 25 kwietnia, 2024
AktualnościDuszpasterstwo Nauczycieli

Program 83. Pielgrzymki Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę 2020

W związku z trudną sytuacją i zagrożeniem wynikającym z pandemii, program pielgrzymki po uzgodnieniach z ojcami na Jasnej Górze został ograniczony do minimum. Krajowe Duszpasterstwo Nauczycieli zaprasza księży do koncelebrowania Mszy Świętej w intencji swoich Nauczycieli i Wychowawców 2 lipca o godz. 13.30 oraz wzięcia udział w Apelu Jasnogórskim 1 lipca o g. 21. Msza Święta 2 lipca zostanie odprawiona w kaplicy Matki Bożej i będzie transmitowana przez Telewizję Trwam. Krajowe Duszpasterstwo Nauczycieli zaprasza także niewielkie delegacje nauczycieli z diecezji (do 5 osób).

Jeśli będą obecni nauczyciele z Diecezji Płockiej zapraszamy na Drogę Krzyżową na wałach Jasnogórskich tradycyjne 1 lipca o g. 18:00.

Diecezjalni Duszpasterze Nauczycieli