piątek, 19 kwietnia, 2024
AktualnościFormacja Katechetów

Spotkania przed rozpoczęciem roku szkolnego 2021/2022

Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022 tradycyjnie odbędą się spotkania dla katechetów duchownych, zakonnych i świeckich. W spotkaniach tych mają obowiązek uczestniczyć również wszyscy Księża Proboszczowie i Administratorzy Parafii, nawet jeśli sami nie katechizują. W tym roku spotkania odbędą się:

– 30 sierpnia 2021 r. (poniedziałek) w Płocku w par. pw. św. Stanisława Kostki (przy Al. Stanisława Jachowicza 4);

– 31 sierpnia 2021 r. (wtorek) w Ciechanowie w parafii pw. św. Piotra (przy ul. Wyspiańskiego 25).

Uwaga! Ze względu na remont w sali w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie (przy ul. Wojska Polskiego 51) wyjątkowo w tym roku spotkanie informacyjne również odbędzie się w par. pw. św. Piotra.

Spotkania rozpoczynają się o godz. 10.00 Mszą Świętą pod przewodnictwem Księdza Biskupa, po której nastąpi część szkoleniowo – informacyjna.