wtorek, 23 lipca, 2024
Akcje i KonkursyAktualności

Wyniki XXXIII Olimpiady Teologii Katolickiej – etap diecezjalny

12 stycznia 2023 w Liceum Ogólnokształcącym im. Antoniego “Torfa” Załęskiego odbył się etap diecezjalny XXXIII Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem “Bóg jest Miłością objawioną w słowie” . Brało w nim udział 25 uczniów ze szkół średnich w całej diecezji, którzy wygrali etap szkolny. Pozostał już ostatni etap – ogólnopolski, który odbędzie się w tym roku w Pelplinie 13-15 kwietnia br. Tam uczniowie będą walczyć o tytuł Laureata i Finalisty Olimpiady Teologii Katolickiej, indeksy na renomowane uczelnie wyższe w całej Polsce oraz cenne nagrody rzeczowe.

Oficjalna strona Olimpiady: www.otk.pl                           Facebook OTK                                         Facebook Wydziału Katechetycznego

Do ostatniego etapu przechodzą 3 pierwsze miejsca z etapu diecezjalnego. Gratulujemy wszystkim Olimpijczykom i ich Katechetom oraz dziękujemy Gospodarzom ze Strzegowa za serdeczne przyjęcie.

Oto wyniki:

L.P. Nazwisko i Imiona Adres szkoły Katecheta
1.         ZAWODNIAK

Kamila

Katolickie Liceum Ogólnokształcące

im. św. Stanisława Kostki

ul. Abp. A. J. Nowowiejskiego 2

09-400 Płock

Ks. Tomasz BRZEZIŃSKI
2.                     JUSZKOWSKA

Zuzanna

Zespół Szkół Powiatowych

im. mjra H. Sucharskiego

ul. Mazowiecka 25

06-300 Przasnysz

Sz. P. Beata Stanisława GREGORCZYK
3.                     SZCZYPA

Maria

Katolickie Liceum Ogólnokształcące

im. św. Stanisława Kostki

ul. Abp. A. J. Nowowiejskiego 2

09-400 Płock

Ks. Tomasz BRZEZIŃSKI
4.                     ŻABIK

Franciszek

I Liceum Ogólnokształcące

im. Zygmunta Krasińskiego

ul. 17-go stycznia 66

06-400 Ciechanów

Sz. P. Łukasz GĄSIOROWSKI
5.                      TOMASZEWSKA

Amelia

I Liceum Ogólnokształcące

im. Henryka Sienkiewicza

w Zespole Szkół Ogólnokształcących

ul. Płocka 56

09-100 Płońsk

Sz. P. Sławomir KOWALSKI
6.                     BRZESZKIEWICZ

Justyna

 

I Liceum Ogólnokształcące

im. Zygmunta Krasińskiego

ul. 17-go stycznia 66

06-400 Ciechanów

Sz. P. Agnieszka BONIAKOWSKA
7.                     KWIATKOWSKA

Magdalena

I Liceum Ogólnokształcące

im. Henryka Sienkiewicza

w Zespole Szkół Ogólnokształcących

ul. Płocka 56

09-100 Płońsk

Sz. P. Sławomir KOWALSKI
8.                     SZYMCZAK

Martyna

I Liceum Ogólnokształcące

im. Zygmunta Krasińskiego

ul. 17-go stycznia 66

06-400 Ciechanów

Sz. P. Agnieszka BONIAKOWSKA
9.                     WALASIEWICZ

Martyna

Zespół Szkół Zawodowych

ul. Lipowa 10

05 – 190 Nasielsk

Ks. Tomasz

DEC

10.                 MALINOWSKA

Wiktoria

Liceum Ogólnokształcące

im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Św. St. Kostki 15
06-300 Przasnysz

Sz. P. Beata Stanisława

GREGORCZYK

 

BUBERNAK Władysław Jan Liceum Ogólnokształcące

Płockiego Towarzystwa Oświatowego

Al. Marsz. J. Piłsudskiego 31

09 – 407 Płock

Sz. P. Tomasz MICHALAK
CZERWIŃSKA

Natalia

Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Władysława Jagiełły

ul. 3 Maja 4

09 – 402 Płock

Ks. Cezary

LIPKA

KRAWCZYK

Dominika 

Liceum Ogólnokształcące

im. Piotra Skargi

ul. Ks. P. Skargi 2

06-100 Pułtusk

Sz. P. Agnieszka JASIŃSKA
MIKSA

Jessica

Zespół Szkół Nr 1

im. ks. Czesława Lissowskiego

ul. Kościuszki 51

87 – 500 Rypin

Ks. Tomasz KALINOWSKI
RACKI

Adam

III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Marii Dąbrowskiej

ul. Łukasiewicza 11

09-400 Płock

Ks. Mateusz STĘPKA
PIECYCHNA

Julia

Liceum Ogólnokształcące

im. Piotra Skargi

ul. Ks. P. Skargi 2

06-100 Pułtusk

Sz. P. Agnieszka JASIŃSKA
MROCZKOWSKA

Julia

I Liceum Ogólnokształcące

im. Henryka Sienkiewicza

w Zespole Szkół Ogólnokształcących

ul. Płocka 56

09-100 Płońsk

Sz. P. Sławomir KOWALSKI
NESTOROVYCH

Kateryna Maria

Zespół Szkół Zawodowych

ul. Lipowa 10

05 – 190 Nasielsk

Sz. P. Anna KORDULEWSKA
WODYŃSKI

Dawid

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. Generała Władysława Sikorskiego

ul. Ogrodnicza 6

05 – 180 Pomiechówek

Ks. Damian JABŁOŃSKI
SKAWIŃSKA
Joanna
Zespół Szkół w Strzegowie

Liceum Ogólnokształcące

im. ppłk. “Torfa”  A. Załęskiego

ul. Wyzwolenia 13

06-445 Strzegowo

Ks. Dariusz NOWOTKA
 NOWOCIEŃ

Jakub

Zespół Szkół nr 2

im. Adama Mickiewicza

ul. Orylska 9

06-400 Ciechanów

zespolszkolnr2@gmail.com

Sz. P. Ewelina WOJDYŁO WIKTOROWICZ
KLEKOWICKA

Magdalena

Zespół Szkół

im. Leokadii Bergerowej

ul. Kutnowska 30

09-402 Płock

Sz. P. Agnieszka JAROSŁAWSKA
AMBROZIAK Magdalena III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Marii Dąbrowskiej

ul. Łukasiewicza 11

09-400 Płock

Ks. Mateusz STĘPKA
JABŁKOWSKA Zuzanna III Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Marii Dąbrowskiej

ul. Łukasiewicza 11

09-400 Płock

Ks. Mateusz STĘPKA
RUSIN
Maja
Zespół Szkół w Strzegowie

Liceum Ogólnokształcące

im. ppłk. “Torfa”  A. Załęskiego

ul. Wyzwolenia 13

06-445 Strzegowo

Ks. Dariusz NOWOTKA