czwartek, 25 lipca, 2024
Akcje i KonkursyAktualności

Wyniki konkursu plastycznego “Moja rodzina – drzewo genealogiczne” w ramach XI MARSZU DLA ŻYCIA I RODZINY W PŁOCKU

Komisja Zespołu ds. Konkursu plastycznego po hasłem Moja rodzina – drzewo genealogiczne. powołana przez Komitet Organizacyjny XI Marszu dla Życia i Rodziny w Płocku w składzie:

  1. ks. dr Grzegorz Jerzy Zakrzewski – Przewodniczący Komisji – Dyrektor Wydziału Katechetycznego KDP
  2. p. Elżbieta Grzybowska – Rzecznik Prasowy Diecezji Płockiej
  3. p. Agnieszka Gościeniecka – Civitas Christiana
  4. p. Barbara Wątkowska – Akcja Katolicka
  5. s. Dominika Ewa Dudzik CSP– Pełnomocnik ds. Konkursu XI Marszu dla Życia i Rodziny
  6. ks. Paweł Sobiecki – diecezjalny wizytator nauki religii

na posiedzeniu 25 maja 2023 r. dokonała wyboru i klasyfikacji następujących prac spośród wszystkich prac biorących udział w Konkursie:

M Rodzina Szkoła Nauczyciel/ opiekun
I Rodzina

Katarzyny i Łukasza ADAMCZYK

s: Aleks

Miejskie Przedszkole nr 10

ul. Marii Skłodowskiej -Curie 2a

09 -400 Płock

Magdalena Czuchra
I Rodzina

Anety i Adriana MICHALSKICH

s: Jakub

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

im. Księdza Jana Twardowskiego

ul. Harc. A. Gradowskiego 24

09-402 Płock

Marzenna Bogumiła Matkowska
II Rodzina

Małgorzaty i Grzegorza BRZEZIŃSKICH

c: Gabriela

Miejskie Przedszkole nr 10

ul. Marii Skłodowskiej -Curie 2a

09 – 4100 Płock

Aniela Dereszewska
II Rodzina

Alicji i Mariusza WITKOWSKICH

s: Kacper

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Władysława Broniewskiego

ul. Karkówka 4

09 – 401 Płock

Marzenna Bogumiła Matkowska
III Rodzina Magdaleny i Konrada NOWAKOWSKICH

s: Adam

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Władysława Broniewskiego

ul. Karkówka 4

09 – 401 Płock

Marzenna Bogumiła Matkowska
W Rodzina

Joanny i Andrzeja ADAMIAKÓW

c: Julia

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Władysława Broniewskiego

ul. Karkówka 4

09 – 401 Płock

Marzenna Bogumiła Matkowska
U Rodzina Aleksandry i Piotra SZTUPECKICH

c: Aleksandra

Szkoła Podstawowa

z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22

im. Janusza Korczaka

ul. Czwartaków 6

09-403 Płock

Iwona Spiek

 

ks. Włodzimierz Dariusz Gawlikowski

 

U Rodzina

Barbary i Krzysztofa RESZCZYŃSKICH

s: Piotr

Szkoła Podstawowa nr 21

im. Fryderyka Chopina

ul. Chopina 62

09-402 Płock

Agnieszka Beata Tyńska
U Rodzina

Natalii i Kamila JABŁOŃSKICH

c: Patrycja

Szkoła Podstawowa Nr 14

im. prof. Władysława Szafera

ul. Al. St. Jachowicza 20

09-402 Płock

Ewa Bembenista

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 28 maja 2023 r.  na stronie internetowej Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej Płockiej.

Organizatorzy przyznali następujące nagrody:

– okolicznościowe dyplomy dla wszystkich uczestników konkursu + szkół oraz nagrody:

I Miejsce – walizka podróżna „OCHNIK”

II Miejsce – walizka podróżna „OCHNIK”

III Miejsce – walizka podróżna „OCHNIK”

Wyróżnienie i udział w konkursie – etui na klucze, gry planszowe.

Nagrody pozyskano ze środków  Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej Płockiej oraz  z Diecezjalnego Funduszu Społecznego.

 

O terminie i miejscu wręczenia nagród Laureaci konkursu zostaną powiadomieni za pośrednictwem szkół i przedszkoli.