Co dalej z moim życiem? Rekolekcje o powołaniu

Szanowni Państwo Katecheci

W imieniu Wspólnoty Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku pragnę przekazać informację i zaproszenie dla Państwa uczniów, młodzieży szkół średnich.

Diecezjalne Centrum Powołaniowe i Klerycka Grupa Powołaniowa zaprasza młodzież męską w wieku „16+” na REKOLEKCJE O POWOŁANIU, które odbędą się w WSD  w Płocku w dniach 28 lutego – 1 marca br. Mottem są słowa: CO DALEJ Z MOIM ŻYCIEM?

Spotkanie rekolekcyjne rozpocznie się w piątek 28 lutego o godz. 17.00. Zakończenie rekolekcji nastąpi w niedzielę 1 marca ok. godz. 13.00. W trakcie rekolekcji chcemy pomóc młodym ludziom znaleźć narzędzia, które pomogą im odczytać drogę swojego powołania i dokonać wyboru drogi życia.

Całkowity koszt uczestnictwa w każdym spotkaniu rekolekcyjnym wynosi 25 zł. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców. Z uwagi na specyficzny charakter rekolekcji prosimy nie zgłaszać uczestników niespełniających podanego kryterium wiekowego. Uczestników prosimy o zabranie (ważne!): śpiwora, ręcznika, Pisma św., notatnika, długopisu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać pocztą elektroniczną: powolanie@diecezjaplocka.pl, telefonicznie (nr tel. 781 318 769), lub za pośrednictwem naszego profilu na portalu Facebook.

Jednocześnie proszę Czcigodnych Państwa Katechetów o przekazanie naszego zaproszenia zainteresowanym i pomoc  w przekazaniu zgłoszenia.

Łączę wyrazy szacunku i zapewnienie o braterskiej modlitwie.

Płock, dnia 22 stycznia 2020 r.

Ks. Radosław Zawadzki

Dyrektor Diecezjalnego Centrum Powołaniowego