Wyniki konkursu plastycznego dla uczniów klas 0 – IV SP pt. „Posłani w pokoju Chrystusa”

Został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla dzieci z klas 0-IV Szkoły Podstawowej pt.: Posłani w pokoju Chrystusa. Dziękujemy wszystkim uczniom za włożoną pracę, a katechetom za przygotowanie i organizację. Pomimo obecnej sytuacji na konkurs wpłynęło wiele prac. Gratulujemy zwycięzcom.

 

KATEGORIA I uczniowie klas   ”0” – II szkoły podstawowej

L.P. Nazwisko i Imię Adres szkoły Katecheta Parafia szkoły Klasa
I IWIŃSKA Gabriela Szkoła Podstawowa

w Strzegocinie

06-150 Świercze

Anna Skorupska pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Strzegocinie II
I ORGANEK

Wiktor

Szkoła Podstawowa

im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Morawach

06-560 Konopki

ks. Paweł Biedrzycki pw. św. Wojciecha w Stupsku I
I FABIANOWICZ Nadia Szkoła Podstawowa

im. Adama Mickiewicza

Bożewo Nowe

ul. Szkolna 2

09-215 Bożewo

Katarzyna Dziurlik pw. św. Jakuba w Bożewie 0
II KŁOSZEWSKI Aleksander Szkoła Podstawowa

w Mystkowie

09-130 Baboszewo

Marzanna Smardzewska Smolińska pw. św. Urbana w Baboszewie II
II SOBOLEWSKA Marta Szkoła Podstawowa

im. Oskara Kolberga

ul. Szkolna 9

06-425 Karniewo

Beata Sieklucka pw. Wszystkich Świętych w Karniewie I
II KALKOWSKA Zuzanna Szkoła Podstawowa

im. Adama Mickiewicza

Bożewo Nowe

ul. Szkolna 2

09-215 Bożewo

Katarzyna Dziurlik pw. św. Jakuba w Bożewie 0
III ŻÓŁTOWSKA Maja Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II

w Grodźcu

09-151 Czerwińsk nad Wisłą

Agnieszka Renata Lewandowska pw. św. Bartłomieja w Grodźcu

 

II
III SKORUPSKA Barbara Szkoła Podstawowa

w Strzegocinie

06-150 Świercze

Anna Skorupska pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Strzegocinie I
III KWIATEK

Amelia

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Ojca Honoriusza Kowalczyka

Duczymin 15

06-330 Chorzele

Barbara Drubkowska pw. św. Jana Nepomucena w Duczyminie 0
W BYSTREK Aleksandra Szkoła Podstawowa

im. Oskara Kolberga

ul. Szkolna 9

06-425 Karniewo

Beata Sieklucka pw. Wszystkich Świętych w Karniewie I
W JAROSŁAWSKA Wiktoria Szkoła Podstawowa Nr 3

im. Stanisława Wyspiańskiego

ul. Stanisława Wyspiańskiego 4

09-100 Płońsk

Aldona Anna Gutowska pw. św. Ojca Pio w Płońsku I
W KOBYLIŃSKA Weronika Szkoła Podstawowa

im. Oskara Kolberga

ul. Szkolna 9

06-425 Karniewo

Beata Sieklucka pw. Wszystkich Świętych w Karniewie I
W KOCHAŃSKA Zofia Szkoła Podstawowa Nr 17

im. Tadeusza Kościuszki

ul. Miodowa 18

09-400 Płock

Bogumiła Niewiatowska pw. Świętego Ducha w Płocku II
W KOPACZEWSKA Bogna Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Armii Krajowej

ul. J. Ozdowskiego 2

09 – 500 Gostynin

Danuta Piątkowska pw. Miłosierdzia Bożego w Gostyninie I
W ŁADA

Zuzanna

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Ojca Honoriusza Kowalczyka

Duczymin 15

06-330 Chorzele

Barbara Drubkowska pw. św. Jana Nepomucena w Duczyminie 0
W MELER Aleksander Szkoła Podstawowa

w Sosnowie

87-515 Rogowo

Izabela Meler pw. św. Bartłomieja w Rogowie II
W SOBOLEWSKA Julia Szkoła Podstawowa

w Teodorowie

Krzywie 48

09-500 Gostynin

Dorota Puternicka pw. św. Wojciecha w Solcu II
W SOBOLEWSKA Paulina  Szkoła Podstawowa

w Skudzawach

87-510 Skrwilno

Małgorzata Smulska pw. św. Anny w Skrwilnie II
W SOSKA

Zofia

Szkoła Podstawowa

im. Oskara Kolberga

ul. Szkolna 9

06-425 Karniewo

Beata Sieklucka pw. Wszystkich Świętych w Karniewie I
W SZWEJKOWSKA Rozalia Szkoła Podstawowa

im. Oskara Kolberga

ul. Szkolna 9

06-425 Karniewo

Beata Sieklucka pw. Wszystkich Świętych w Karniewie I
W WITKOWSKA Aleksandra Szkoła Podstawowa

im. Kard. Stefana Wyszyńskiego

w Goławinie

09-150 Czerwińsk

Ewa Katarzyna Kowalska pw. św. Mateusza w Smoszewie II
W ZEMBRZYCKA Hanna Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Klaudyny Potockiej

ul. Marii Konopnickiej 5

06-100 Pułtusk

s. Augustyna Michalina Zielińska CSP pw. św. Mateusza w Pułtusku I

 

KATEGORIA II – uczniowie klas III i IV szkoły podstawowej

L.p. Nazwisko i Imię Adres szkoły Katecheta Parafia szkoły Klasa
I MYŚLIŃSKA Natalia Szkoła Podstawowa

im. ks. kan. Władysława Skierkowskiego

w Bogurzynie

06-521 Wiśniewo

Ilona Bejtler pw. św. Doroty w Bogurzynie IV
I NĄĆ

Szymon

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Ojca Honoriusza Kowalczyka

Duczymin 15

06-330 Chorzele

Barbara Drubkowska pw. św. Jana Nepomucena w Duczyminie III
II SIELSKA

Patrycja

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Klaudyny Potockiej

ul. Marii Konopnickiej 5

06-100 Pułtusk

s. Augustyna Michalina Zielińska pw. św. Mateusza w Pułtusku IV
II NOSARZEWSKA POLA Szkoła Podstawowa

im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Morawach

06-560 Konopki

ks. Paweł Biedrzycki pw. św. Wojciecha w Stupsku III
III NIEWIADOMSKA Natalia Szkoła Podstawowa

im. Bohaterów Westerplatte

w Długiem

87-337 Wąpielsk

Edyta Maria Grabowska pw. św. Stanisława BM w Strzygach III
III MACIĄGA Wiktoria Szkoła Podstawowa

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Chociszewo 47

09-150 Czerwińsk n. Wisłą

Ewa Bogumiła Szymańska pw. św. Leonarda w Chociszewie IV
W BARANOWSKA Zuzanna Szkoła Podstawowa w Łęgu Probostwie

09-210 Drobin

Elżbieta Bożena Szymerska pw. św. Katarzyny z Aleksandrii w Łęgu Probostwie III
W KACZMARCZYK Julia Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Pniewie

ul. 10 Maja 6

07-214 Zatory

Izabela Anna Tułowiecka pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Pniewie IV
W KALINOWSKI Hubert Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4

z klasami sportowymi

im. Ireny Szewińskiej

ul. New Britain 1

06-100 Pułtusk

Małgorzata Burlińska pw. św. Jana Pawła II w Pułtusku IV
W KOŁECKA Wiktoria Szkoła Podstawowa

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Chociszewo 47

09-150 Czerwińsk n. Wisłą

Ewa Bogumiła Szymańska pw. św. Leonarda w Chociszewie IV
W NACHTYGAL Anna Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Ojca Honoriusza Kowalczyka

w Duczyminie

Duczymin 15

06-330 Chorzele

Barbara Drubkowska pw. św. Jana Nepomucena w Duczyminie IV
W RUDZIŃSKA Justyna Szkoła Podstawowa

im. Adama Mickiewicza

Bożewo Nowe

ul. Szkolna 2

09-215 Bożewo

Katarzyna Dziurlik pw. św. Jakuba w Bożewie IV
W SKORUPSKA Maria Szkoła Podstawowa

w Strzegocinie

06-150 Świercze

ks. Andrzej Zych pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Strzegocinie III
W SZAC

Miłosz

Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Armii Krajowej

ul. J. Ozdowskiego 2

09 – 500 Gostynin

Danuta Piątkowska pw. Miłosierdzia Bożego w Gostyninie III
W SZUMKOWSKA Michalina Szkoła Podstawowa nr 2

im. Mikołaja Kopernika

ul. Sportowa 1

06-500 Mława

Ewelina Nosarzewska pw. św. Stanisława BM w Mławie III
W WIŚNIEWSKA Oliwia Szkoła Podstawowa

im. Wandy Chotomskiej

w Nowych Kucicach

Nowe Kucice 46

09-164 Dzierzążnia

Bożena Nowakowska pw. św. Pankracego w Guminie III