Wyniki internetowego konkursu o Hannie Chrzanowskiej – wszystkie etapy

„Błogosławiona Hanna Chrzanowska – Dama Miłosierdzia XX wieku”

ETAP X – 15.04.2022 r.

Kategoria klas IV – VI szkoły podstawowej

  • Kacper Zakrzewski, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Brudzeniu Dużym, par. pw. św. Szczepana w Bądkowie Kościelnym, katechetka p. Jolanta Kurpińska;

Kategoria klas VII -VIII szkoły podstawowej

  • Martyna Denst, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Brudzeniu Dużym, par. pw. św. Szczepana w Bądkowie Kościelnym, katechetka p. Jolanta Kurpińska;

Kategoria – szkoły ponadpodstawowe

  • Przemysław Pawlicki, Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Ciechanowie, par. pw. św. Tekli w Ciechanowie, katecheta p. Mariola Kacprzak.

 

ETAP IX – 08.04.2022 r.

Kategoria klas IV – VI szkoły podstawowej

  • Rozalia Zakrzewska, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Brudzeniu Dużym, par. pw. św. Szczepana w Bądkowie Kościelnym, katechetka p. Jolanta Kurpińska; 

Kategoria klas VII -VIII szkoły podstawowej

  • Katarzyna Kaczmarczyk, Szkoła Podstawowa im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Gumowie, par. pw. św. Mikołaja w Sulerzyżu, katechetka p. Grażyna Kowalska; 

Kategoria – szkoły ponadpodstawowe

  • Przemysław Pawlicki, Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Ciechanowie, par. pw. św. Tekli w Ciechanowie, katecheta p. Mariola Kacprzak.

 

ETAP VIII – 01.04.2022 r.

Kategoria klas IV – VI szkoły podstawowej

  • Magdalena Roman, Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Karniewie, par. Wszystkich Świętych w Karniewie, katechetka Beata Sieklucka

Kategoria klas VII -VIII szkoły podstawowej

  • Kornelia Adamkowska , Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 roku w Zągotach, par. pw. św. Floriana w Proboszczewicach, katechetka Maria Nowicka;

Kategoria – szkoły ponadpodstawowe

  • Kinga Sitkowska Liceum Ogólnokształcące im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu, par. pw. św. Maksymiliana Kolbe w Sierpcu, katecheta ks. Michał Kiersnowski SAC.

 

ETAP VII – 25.03.2022 r.

Kategoria klas IV – VI szkoły podstawowej

  • Agata Dublicka, Zespół Szkolno – Przedszkolny  w Brudzeniu Dużym, par. pw. św. Szczepana w Bądkowie Kościelnym, katechetka p. Jolanta Kurpińska;

Kategoria klas VII -VIII szkoły podstawowej

  • Oliwia Skoneczna, Szkoła Podstawowa im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Gumowie, par. pw. św. Mikołaja w Sulerzyżu, katechetka p. Grażyna Kowalska;

Kategoria – szkoły ponadpodstawowe

  • Hanna Kłos, Zespół Szkół nr 1 im. Mari Skłodowskiej Curie w Wyszkowie, par. pw. św. Idziego w Wyszkowie, katecheta p. Małgorzata Wyszyńska.

 

ETAP VI – 18.03.2022 r.

Kategoria klas IV – VI szkoły podstawowej

  • Dominik Sawicki, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaźni Polsko-Węgierskiejnbw Przewodowie Poduchownym, par. pw. św. Rocha w Przewodowie, katechetka p. Dorot Żbikowska;

Kategoria klas VII -VIII szkoły podstawowej

  • Roksana Trojanowska, Szkoła Podstawowa w Nowym Kobrzyńcu, par. pw. św. Bartłomieją w Rogowie, katechetka p. Magdalena Sitkowska;

Kategoria – szkoły ponadpodstawowe

  • Hanna Kłos, Zespół Szkół nr 1 im. Mari Skłodowskiej Curie w Wyszkowie, par. pw. św. Idziego w Wyszkowie, katecheta p. Małgorzata Wyszyńska.

 

ETAP V – 11.03.2022 r.  

Kategoria klas IV – VI szkoły podstawowej

  • Alan Kasztelan, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 roku w Zągotach, par. pw. św. Floriana w Proboszczewicach, katechetka Maria Nowicka;

Kategoria klas VII -VIII szkoły podstawowej

  • Martyna Ptaszczyńska, Szkoła Podstawowa w im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Gumowie, par. pw. św. Mikołaja w Sulerzyżu, katechetka P. Grażyna Kowalska;

Kategoria – szkoły ponadpodstawowe

  • Weronika Przybysz, I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie, par. pw. św. Piotra w Ciechanowie, katechetka Agnieszka Boniakowska.

 

ETAP IV – 04.03.2022 r.

Kategoria klas IV – VI szkoły podstawowej

  • Agata Dublicka, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Brudzeniu Dużym, par. pw. św. Szczepana w Bądkowie Kościelnym, katechetka p. Jolanta Kurpińska;

Kategoria klas VII -VIII szkoły podstawowej

  • Anna Borowa, Szkoła Podstawowa im. 11 Pułku Ułanów Legionowych

w Gumowie, par. pw. św. Mikołaja w Sulerzyżu, katechetka p. Grażyna Kowalska;

Kategoria – szkoły ponadpodstawowe

  • Julia Wojciechowska, Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Ciechanowie, par. pw. św. Tekli w Ciechanowie, katecheta p. Magdalena Przybysz.

 

ETAP III – 25.02.2022 r.

Kategoria klas IV – VI szkoły podstawowej

  • Michał Sitkowski, Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Padlewskiego w Nadrożu, par. pw. św. Anny w Żałem, katecheta p. Zdzisław Stasiak;

Kategoria klas VII -VIII szkoły podstawowej

  • Patrycja Chmielewska, Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Waśniewie – Grabowie, par. pw. św. Leonarda w Grzebsku, katechetka p. Katarzyna Jolanta Bogdańska;

Kategoria – szkoły ponadpodstawowe

  • Hanna Kłos, Zespół Szkół nr 1 im. Mari Skłodowskiej Curie w Wyszkowie, par. pw. św. Wojciecha w Wyszkowie, katecheta p. Małgorzata Wyszyńska.

 

ETAP II – 18.02.2022 r.

Kategoria klas IV – VI szkoły podstawowej

  • Szymon Świercz, Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, par. pw. Matki Bożej Fatimskiej, katechetka p. Ewa Pawlicka

Kategoria klas VII -VIII szkoły podstawowej

  • Julia Skierska, Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Bożewie, par. pw. św. Jakuba w Bożewie, katechetka P. Katarzyna Dziurlik

Kategoria – szkoły ponadpodstawowe

  • Sitkowska Kinga, Liceum Ogólnokształcące im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu, par. pw. św. Maksymiliana Kolbe w Sierpcu, katecheta ks. Michał Kiersnowski SAC.

 

ETAP I – 11.02.2022 r.

Kategoria klas IV – VI szkoły podstawowej

  • Tomczak Lena, Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Karniewie, par. Wszystkich Świętych w Karniewie, katecheta ks. Łukasz Rogowski;

Kategoria klas VII -VIII szkoły podstawowej

  • Sawicka Ewelina, Szkoła Podstawowa w Przewodowie, par. pw. św. Rocha w Przewodowie, katechetka P. Agnieszka Zabielska;

Kategoria – szkoły ponadpodstawowe

  • Sitkowska Kinga, Liceum Ogólnokształcące im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu, par. pw. św. Maksymiliana Kolbe w Sierpcu, katecheta ks. Michał Kiersnowski SAC.