piątek, 19 kwietnia, 2024

Przekazujemy smutną wiadomość dotyczącą śmierci pani katechetki Teresy Pietrzak z Czerwińska n. Wisłą. Pani Teresa zmarła w wieku 57 lat.

Msza Święta pogrzebowa odbędzie się we czwartek (30 grudnia) o godz. 12.00 w par. pw. Zwiastowania NMP w Czerwińsku n. Wisłą.

We środę (29 grudnia) o godz. 19.00 będzie miała miejsce modlitwa różańcowa za zmarłą p. Teresę w bazylice czerwińskiej.

Najbliższa rodzina prosi o nieskładanie kwiatów lecz złożenie ofiar na rzecz dzieci i młodzieży Oratorium im. Jana Pawła II w Czerwińsku. Będzie ku temu sposobność podczas uroczystości pogrzebowych.

Transmisja mszy pogrzebowej będzie możliwa na profilu Facebookowym “Opactwo Romańskie Czerwińsk”.

Śp. p. Teresę polecajmy Bożemu Miłosierdziu.