DIECEZJALNE SPOTKANIE KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH

9 STYCZNIA 2019 R. W PŁOCKU

1.      Do godz. 9.00 przyjazd uczestników spotkania. Spotkanie pod Katedrą. Możliwość zwiedzenia wystawy misyjnej w Muzeum Diecezjalnym. Zawiązanie spotkania w Katedrze.

2.      Godz. 10.30 Msza Św. pod przewodnictwem Księdza Biskupa Piotra Libery w Katedrze Płockiej. Po Mszy św. przemarsz do Kina Przedwiośnie.

3.      Godz. 12.00 projekcja filmu „Królowa Śniegu. Po drugiej stronie lustra”. Po zakończonym seansie filmowym przejście wspólne do Wyższego Seminarium Duchownego.

4.      Spotkanie w sali gimnastycznej Szkół Katolickich w Płocku. W programie skromny posiłek, wspólny śpiew, możliwa krótka prezentacja grup.

5.      Przewidywane zakończenie spotkania i następnie wyjazd około godz. 15.30.

Uwagi:

1.      Gorąco zachęcamy, aby dzieci zaprezentowały się w miarę możliwości w strojach kolędowych i z gwiazdą. Będzie to ciekawy element przeżycia tego dnia, jak również dobre świadectwo podczas wspólnego przemarszu z kina do Seminarium.

2.      Prosimy księży o zgłaszanie grup najpóźniej do 04.01.2019r. Wiąże się to z ograniczoną ilością miejsc w kinie. Zgłoszenia bogdanzalewski68@gmail.com Decyduje kolejność zgłoszeń. Bilety do kina i posiłek w Seminarium dla kolędników i opiekunów finansuje Diecezjalny Ośrodek Misyjny jako wyraz podziękowania za kolędowanie i wsparcie misji.

3.      Katecheci będą mogli otrzymać odpowiednie pismo do dyrekcji szkoły przygotowane przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Płocku.