PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY
MIESIĘCZNIK "KATECHETA"

Aktualności

Ogłoszenie wyników Konkursu Rodzinnych Szopek Bożonarodzeniowych 2019
Komisja Zespołu ds. Konkursu Rodzinnych Szopek Bożonarodzeniowych po hasłem Duch Święty odnowi oblicze ziemi powołana przez Komitet Organizacyjny VIII Orszaku Trzech Króli w Płocku
w składzie :
1.                
 

 

s. Dudzik Dominika CSP -

 

Kierownik Sekretariatu Wydziału Katechetycznego KDP
2.                
 

 

Brzeska Barbara -

 

Katecheta w Szkole Podstawowej Nr 12 w Płocku
3.                
 

 

Gościeniecka Agnieszka -

 

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”  oddział w Płocku
4.                
 

 

Ożóg Wiesława -

 

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”  oddział w Płocku
5.                
 

 

Wątkowska Barbara -

 

Akcja Katolickiej Diecezji Płockiej
6.                
 

 

ks. Wilczewski Marek -

 

Dyrektor Wydziału Katechetycznego KDP w Płocku

  

na posiedzeniu 4.stycznia 2019r. dokonała wyboru i klasyfikacji następujących prac spośród 44 wszystkich prac biorących udział w Konkursie:

 

I miejsce:
Rodzina Justyny i Pawła Grzembskich (Lidia) –

Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Mikołaja Kopernika w Płocku, par. pw. św. Jana Chrzciciela w Płocku, nauczyciel Agnieszka Śladowska;

 

 
II miejsce:
Rodzina Anny i Mariusza Pawickich (Piotr)

- Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Władysława Broniewskiego w Płocku, par. pw. św. Jakuba w Płocku, nauczyciel Mariola Milewska.
 
III miejsce:
Rodzina Karoliny i Józefa Krużyńskich (Barbara i Helena)

- Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Jana Zygmunta Jakubowskiego w Płocku, par. pw. Ducha Świętego w Płocku, nauczyciel Katarzyna Kolimeczkow i Małgorzata Cieślak;

 

Wyróżniono prace:

 

 
Rodzina Anny i Radosława Kiełbasa (Maja i Ksawery)

– Szkoła Podstawowa nr 15 im. św. Franciszka z Asyżu w Płocku Ciechomicach, par. pw. św. Maksymiliana Kolbe w Płocku Ciechomicach, nauczyciel Ewa Popek.
 
Rodziny Sylwii Edyty i Tomasza Gradowskich (Wiktoria)-

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 23 im. Armii Krajowej w Płocku, par. pw. Świętego Krzyża w Płocku, nauczyciel Katarzyna Popek.
 
Rodzina Martyny i Macieja Skrodzkich (Laura)

– Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi Nr 22 im. J. Korczaka w Płocku, par. pw. św. Wojciecha w Płocku, nauczyciel Emilia Wrzeszczyńska;
 
Rodzina Marleny i Piotra Waśkiewiczów (Blanka)

– Szkoła Podstawowa Nr 14 im. prof. Władysława Szafera w Płocku, par. pw. św. Stanisława Kostki w Płocku, nauczyciel Ewa Bembenista;
 
Rodzina Ewy Dobrosielskiej (Natalia)

- Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Mikołaja Kopernika w Płocku, par. pw. św. Jana Chrzciciela w Płocku, nauczyciel Agnieszka Śladowska;
 
Rodziny Marii i Dariusza Owsik  (Monika) -

Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Gen. Józefa Hallera w Płocku, par. pw. św. Jadwigi Królowej w Płocku, nauczyciel Beata Żabka;
 
IV - Nagroda specjalna (szopka krakowska) dla
Rodziny Beaty i Krzysztofa Piątków (Wiktoria)

Szkoła Podstawowa Nr 14 im. prof. Władysława Szafera w Płocku, par. pw. św. Stanisława Kostki w Płocku, nauczyciel Ewa Bembenista;
 

 

V miejsce dla
Rodzina Anny i Cezarego Stafirskich (Igor i Kinga)

– Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi Nr 22 im. J. Korczaka w Płocku, par. pw. św. Wojciecha w Płocku, nauczyciel Anna Zdrojewska i Emilia Wrzeszczyńska;
 
Rodziny Joanny Pacewskiej (Emilia) -

Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Jana Zygmunta Jakubowskiego w Płocku, par. pw. Ducha Świętego w Płocku, nauczyciel Katarzyna Kolimeczkow.
© 2008 Diecezja Płocka