PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY
MIESIĘCZNIK "KATECHETA"

Aktualności

Wyniki konkursu plastycznego dla uczniów klas I-III SP Świętowanie niedzieli w rodzinie

L.P

NAZWISKOI IMIĘ

SZKOŁA

PARAFIA SZKOŁY

OPIEKUN

I

DĄBROWSKA Karolina

Szkoła Podstawowa Nr 4

im. Papieża Jana Pawła II

ul. Grunwaldzka 67 B

09-100 Płońsk

pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku

Elżbieta

Paćkowska

I

KRZEMIŃSKI Szymon

Szkoła Podstawowa

w Podgórzu

09-460 Mała Wieś

pw. św. Apostołów Piotra i Pawła

w Zakrzewie

Małgorzata Tomczak

I

RÓŻAŃSKI Dominik

Szkoła Podstawowa

im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

Osiek 80

87-340 Osiek

pw. Wniebowzięcia NMP w Osieku

Lena

Becmer

II

JĄDERKO Franciszek

Gimnazjum Publiczne Nr 2

im. Bolesława Chrobrego

ul. Wolności 4

09-100 Płońsk

pw. św. Michała Archanioła w Płońsku

Monika Karwowska Gloch

II

SCHMIDT Franciszek

Szkoła Podstawowa

im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

Osiek 80

87-340 Osiek

pw. Wniebowzięcia NMP w Osieku

Lena

Becmer

II

ZIÓŁKOWSKI Mateusz

Szkoła Podstawowa Nr 4

im. Papieża Jana Pawła II

ul. Grunwaldzka 67 B

09-100 Płońsk

pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku

Elżbietą

Paćkowska

III

BARANOWSKI Jan

Szkoła Podstawowa

im. Marii Kownackiej

Nowy Kamień 6

09-530 Gąbin

pw. św. Mikołaja

w Gąbinie

Ewa Monika Dębczyńska

III

JURCZAK Zofia

Społeczna Szkoła Podstawowa

im. Aleksandry Bąkowskiej

Kałęczyn 11

06 – 440 Gąsocin

pw. św. Maksymiliana Kolbego w Gąsocinie

Jowita Magdalena Rutkowska

III

UMIŃSKI Franciszek Mikołaj

Szkoła Podstawowa

im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

w Borzyminie

87 – 500 Rypin

pw. św. Anny

w Żałem

Hanna

Stasiewska

W

BARAŃSKA Gabriela

Szkoła Podstawowa

w Borkowie Kościelnym

Szkolna 2

09-200 Sierpc

pw. św. Apoloni

w Borkowie

Zofia

Gutkowska

W

BIEGLECKA Anna

Szkoła Podstawowa Nr 3

im. Stanisława Wyspiańskiego

ul. St. Wyspiańskiego 4

09-100 Płońsk

pw. św. Ojca Pio

w Płońsku

Aldona Anna Gutowska

W

HUMMEL Magda

Szkoła Podstawowa Nr 2

im. Stefana Starzyńskiego

ul. Tadeusza Kościuszki 21

05-190 Nasielsk

pw. św. Wojciecha

w Nasielsku

Anna

Tomasińska

W

JASIŃSKA Maja

Publiczny Zespół Szkół i Przedszkoli Samorządowych

Szkoła Podstawowa

im. mjra H. Sucharskiego

ul. Szkolna 17

09-110 Sochocin

pw. św. Jana Chrzciciela

w Sochocinie

Dorota Wioletta Goździewska

W

KIEŁBASA Maja

Szkoła Podstawowa Nr 15

im. św. Franciszka z Asyżu

ul. Przyszkolna 22

09-402 Płock

pw. św. Maksymiliana Kolbe w Płocku Ciechomicach

Barbara Magdalena Stankowska

L.P

NAZWISKOI IMIĘ

SZKOŁA

PARAFIA SZKOŁY

OPIEKUN

W

KORDULEWSKA Zofia

Szkoła Podstawowa nr 6

z Oddziałami Integracyjnymi

im. K. Makuszyńskiego

ul. Żołnierzy 80 P.P. 4

06-500 Mława

pw. Świętej Rodziny

w Mławie

Joanna Danuta Borcz

W

KOSOBUDZKA Paulina

Szkoła Podstawowa

im. Stanisława Kostki

w Starym Gralewie

09-166 Gralewo

pw. św. Małgorzaty

w Gralewie

Agnieszka Rogowska

W

KURZAWA Kamil

Szkoła Podstawowa

im. gen. Zygmunta Padlewskiego

w Radzyminku

09-152 Naruszewo

pw. św. Apostołów Piotra i Pawła 

w Radzyminku

Katarzyna Żochowska

W

LISZEWSKA Hanna

Gimnazjum Publiczne Nr 2

im. Bolesława Chrobrego

ul. Wolności 4

09-100 Płońsk

pw. św. Michała Archanioła w Płońsku

Monika

Karwowska Gloch

W

ŁAWICKA Marta

Szkoła Podstawowa

ul. Szkolna 7

09-440 Staroźreby

pw. św. Onufrego

w Staroźrebach

Katarzyna Maria Wiśniewska

W

MARKOWSKA Oliwia

Szkoła Podstawowa

w Teodorowie

Krzywie 47

09-500 Gostynin

pw. św Wojciecha

w Solcu

Dorota

Puternicka

W

PŁUCIENNIK Oliwia

Zespół Placówek Oświatowych Nr 1

ul. Warszawska 52

06-500 Mława

pw. św. Stanisława

w Mławie

Aneta

Sietczyńska

W

PRZYBYSZ Wiktor

Szkoła Podstawowa w Zatorach

07 – 217 Zatory 

pw. św. Małgorzaty

w Zatorach

Hanna Wyrzykowska

W

RADECKI Marcel

Zespól Szkół w Nowym Mieście

Szkoła Podstawowa

ul. Ciechanowska 15

09-120 Nowe Miasto

pw. św. Anny

w Nowym Mieście

Agnieszka

Radecka

W

ROSIAK Paulina

Szkoła Podstawowa

w Popowie Borowym

05-190 Nasielsk

pw. bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Nunie

Teresa

Wrońska

W

RUMIŃSKA Olga

Szkoła Podstawowa w Bogatem

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

06-300 Przasnysz

pw. św. Jana Ewangelisty

w Bogatem

Joanna

Kulasińska

W

SMOLIŃSKA Sandra

Szkoła Podstawowa

im. Janiny Sieklickiej

Szkolna 10

06-415 Czernice Borowe

pw. św. Stanisława BM w Czernicach Borowych

Beata Stanisława Gregorczyk

W

SZARSZEWSKI Stanisław

Szkoła Podstawowa

im. Ks. Józefa Poniatowskiego

w Starych Pieścirogach

ul. Kolejowa 65

05 – 191 Nasielsk

pw. św. Katarzyny

w Nasielsku

Mariola Ewa Zychora

W

ŚLEDZIANOWSKA Oliwia

Szkoła Podstawowa

ul. Reymonta 4

09-204 Rościszewo

pw. św. Józefa

w Rościszewie

Małgorzata Ewa Joniak

W

TOMCZAK SIERAKOWSKA Zofia

Szkoła Podstawowa

Im. Marii Konopnickiej

Al. Jana Pawła II nr 16

09 -  530 Gąbin

pw. św. Mikołaja

w Gąbinie

Dorota

Machała

L.P

NAZWISKOI IMIĘ

SZKOŁA

PARAFIA SZKOŁY

OPIEKUN

W

ZAKRZEWSKI Marcin

Zespół Szkolno – Przedszkolny

w Zakroczymiu

Szkoła Podstawowa

im. Pomnik Wdzięczności

ul. O. H. Koźmińskiego 63

85 170 Zakroczym

pw. św. Józefa

w Zakroczymiu

Elżbieta Wojciechowska

W

ZIĘBIŃSKI Krystian

Szkoła Podstawowa

w Starych Proboszczewicach

ul. Floriańska 4

09 – 412 Stare Proboszczewice

pw. św. Floriana

w Proboszczewicach

Ewa Anna Borowska

W

ŻUŁAWNIK Ewa

Szkoła Podstawowa

im. Gen. Wiktora Thomme`e

ul. Nasielska 3

05-180 Pomiechówek

pw. św. Anny

w Pomiechówku

Iwona Kostro-Olechowska

W

MORAWSKI Mateusz

Szkoła Podstawowa

w Ulatowie Adamach

Ulatowo Adamy 9

06-316 Krzynowłoga Mała

pw. św. Andrzeja Boboli w Skierkowiźnie 

Gabriela Modzelewska

 

© 2008 Diecezja Płocka