PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY
MIESIĘCZNIK "KATECHETA"

Aktualności

Wyniki konkursu plastycznego dla uczniów klas III SP „Ewangelia według św. Mateusza widziana oczami dziecka”

M

NAZWISKOI IMIĘ

SZKOŁA

PARAFIA SZKOŁY

OPIEKUN - KATECHETA

I

KUKLAK

Karol

Szkoła Podstawowa Nr 4

im. 21 Warszawskiego Pułku Piechoty

"Dzieci Warszawy"

ul. Płońska 143

06-400 Ciechanów

pw. Błogosławionych Płockich Biskupów Męczenników w  Ciechanowie

Jolanta Piotrowska

I

ADAMSKI

Gabriel

Szkoła Podstawowa Nr 2

im. Stefana Starzyńskiego

ul. Tadeusza Kościuszki 21

05-190 Nasielsk

pw. św. Wojciecha

w Nasielsku

Małgorzata Bogumiła Komorowska

I

ROZENKIEWICZ Oliwia

Szkoła Podstawowa

w Nowych Łubkach

09 – 454 Bulkowo

pw. św. Anny

w Blichowie

Krystyna Teresa Zielonka

I

SZYMAŃSKI

Karol 

Zespół Placówek Oświatowych

w Zatorach

ul. Jana Pawła II 69

07 – 217 Zatory

pw. św. Małgorzaty

w Zatorach

Hanna Teresa Wyrzykowska

II

WENDT

Oliwia

Szkoła Podstawowa Nr 2

im. Henryka Sienkiewicza

ul. J. Kilińskiego 1

06-300 Przasnysz

pw. św. Wojciecha w Przasnyszu

S. Joanna Feszak CP

II

SZABRAŃSKA Hanna

Szkoła Podstawowa Nr 2

im. Stefana Starzyńskiego

ul. Tadeusza Kościuszki 21

05-190 Nasielsk

pw. św. Wojciecha

w Nasielsku

Małgorzata Bogumiła Komorowska

II

MIECZNIKOWSKA Marta

Szkoła Podstawowa

ul. Szkolna 4

06-316 Krzynowłoga Mała

pw. św. Dominika w Krzynowłodze Małej

Jagienka Cesarek

III

PRZEDPEŁSKA Maria

Zespół Szkół Nr 2

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

Ciachcin Nowy 54

09 – 230 Bielsk

pw. św. Stanisław Kostki

w Ciachcinie

Katarzyna Olszewska

III

KIJEWSKA

 Julia

Zespół Placówek Oświatowych

Szkoła Podstawowa

ul. Szkolna 2

06-460 Grudusk

pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Grudusku

Helena Kalinowska

III

GRIGORIAN Evgeniia

II Prywatna Szkoła Podstawowa ZO-K "Profesor"

ul. Kilińskiego 12

09-402 Płock

pw. św. Stanisława Kostki w Płocku

Wioletta Wrześniewska

III

CYTLOCH

Oliwia

Zespól Szkół

Szkoła Podstawowa

im. św. Stanisława Kostki

ul. Wyzwolenia 13

06-445 Strzegowo

pw. św. Anny

w Strzegowie

Maria Żendarska

W

BIRAGA

Maja

Szkoła Podstawowa w Bogatem

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

06-300 Przasnysz

pw. św. Jana Ewangelisty

w Bogatem

Joanna Kulasińska

W

BUGAJ

Nikodem

Szkoła Podstawowa

im. 49 Pułku Piechoty

Szkolna 2

06-516 Szydłowo

pw. św. Kazimierza

w Szydłowie

Iwona Celmer

W

JAKUBIAK Zuzanna

Szkoła Podstawowa nr 6

z Oddziałami Integracyjnymi

im. K. Makuszyńskiego

ul. Żołnierzy 80 P.P. 4

06-500 Mława

pw. Świętej Rodziny w Mławie

Mirosława Dusza

W

KARDAŚ

Iza

Szkoła Podstawowa

im. 11 Pułku Ułanów Legionowych

w Gumowie

06-410 Ciechanów

pw. św. Mikołaja w Sulerzyżu

Grażyna Kowalska

W

KOWALKOWSKA Martyna

Szkoła Podstawowa

Im. Stanisława Staszica

W Wąpielsku

87-337 Wąpielsk

pw. św. Katarzyny w Radzikach

Elżbieta Domin

W

KOWALSKI Hubert

Szkoła Podstawowa

w Lisewie

09-100 Płońsk

pw. św. Ludwika w Jońcu

Beata Antoniak

W

KUCHARCZYK Michał

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Tadeusza Kościuszki

Al. Tysiąclecia 14

06-100 Pułtusk

pw. św. Mateusza w Pułtusku

s. Brygida Paszkowska

W

MELER

Kacper

Szkoła Podstawowa

Im. Stanisława Staszica

W Wąpielsku

87-337 Wąpielsk

pw. św. Katarzyny w Radzikach

Elżbieta Domin

W

MIODUSKA Amelia 

Zespół Szkół Nr 2

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

Ciachcin Nowy 54

09 – 230 Bielsk

pw. św. Stanisław Kostki

w Ciachcinie

Katarzyna Olszewska

W

MYŚLIŃSKA Sandra

Szkoła Podstawowa

w Łęgu Probostwie

09-210 Drobin

pw. św. Katarzyny w Łęgu Probostwie

Elżbieta Bożena Szymerska

W

NOSARZEWSKA Hanna

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia

ul. Kolegialna 23;   09-402 Płock

pw. św. Maksymiliana Kolbe w Płocku

Walentyna Jolanta Kowalska

W

RYBCZYŃSKA Natalia

Zespół Placówek Oświatowych

Szkoła Podstawowa

ul. Szkolna 2

06-460 Grudusk

pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Grudusku

Helena Kalinowska

W

SKÓRA Małgorzata 

Zespół Placówek Oświatowych

w Zatorach

ul. Jana Pawła II 69

07 – 217 Zatory

pw. św. Małgorzaty

w Zatorach

Hanna Teresa Wyrzykowska

W

SZCZEPAŃSKA Maria

Zespół Szkół

Szkoła Podstawowa

im. św. Stanisława Kostki

ul. Wyzwolenia 13

06-445 Strzegowo

pw. św. Anny

w Strzegowie

Maria Żendarska

W

TYBURSKA

Iga

Szkoła Podstawowa

w Sosnowie

87 – 515 Rogowo

pw. św. Bartłomieja

w Rogowie

Izabela Meler

W

WILIŃSKA

Oliwia

Szkoła Podstawowa

w Teodorowie

Krzywie 47

09-500 Gostynin

pw. św. Wojciecha

w Solcu

Dorota Puternicka

W

WIŚNIEWSKA Alicja

Szkoła Podstawowa

ul. Szkolna 7

09-440 Staroźreby

pw. św. Onufrego w Staroźrebach

Katarzyna Maria Wiśniewska

W

ZASUŃSKA Blanka

Szkoła Podstawowa

Joniec 69

09-131 Joniec

pw. św. Ludwika w Jońcu

Marzena Joanna Majewska

W

ZIEMIŃSKA Nikola

Szkoła Podstawowa

im. Zbigniewa Dłużniewskiego

w Nowej Górze

ul. Szkolna 6

09-440 Staroźreby

pw. św. Jakuba

w Górze

Ewa Kuźniewska

W

ŻOCHOWSKA Oliwia

Zespól Szkół w Nowym Mieście

Szkoła Podstawowa

ul. Ciechanowska 15

09-120 Nowe Miasto

pw. św. Anny w Nowym Mieście

Agnieszka Radecka

© 2008 Diecezja Płocka